لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۱۸

اخبار موسيقی پاپ و راک اند رول در آمريکا <br>  Music News: Dixie Chick Makes Film Debut; Urban Cowboy to Hit Broadway - 2003-01-09


مری مورنينگ استار

ناتالی مينز، Natalie Maines از گروه پاپ ديکسی چيکز Dixie Chicks برای نخستين بار در فيلم "قهرمان بزرگ" بهمراه جوليا رابرتز و بروس ويليس، بازی خواهد کرد. ناتالی می گويد که فيلمبرداری برای او بيش از هر کار ديگری که کرده، اظطراب آور بوده است و می گويد که جوليا رابرتز به او ياد داد که چگونه در مقابل دوربين اين اولين نقش خود را بازی کند. "او مثل کسی که مسئول بردن و آوردن لباس هاست، يا مثل يک مادر در روی صحنه به من کمک کرد."

فيلمی که در 1980 به اسم "کابوی شهری" به روی پرده رفت، اينک به صورت يک نمايش موزيکال در ماه مارس در برادوی روی صحنه می رود. يک بازيگر تازه کار به اسم "مت کاوانو" نقشی را بازی می کند که باعث شهرت جان تراولتا شد. آهنگ ها و آوازهای اين موزيکال از خوانندگان معروف موسيقی موسوم به Country music نظير "کلينت بلاک"، ديکسی چيکز و شانيا تواين خواهد بود و "جيسون رابرت بران" آهنگ های جديدی برای اين موزيکال خواهد نوشت.

7ژانويه، شرکت "راينو هوم ويدئو" يک دی. وی. دی از گروه پاپ ايرلندی The Corrs انتشار می دهد. در اين مجموعه، 23کنسرتی که گروه در استاديوم "ومبلی" لندن اجرا کرد گردآوری شده است. همينطور فيلم هايی که از پشت صحنه و تور گروه گرفته شده و يک آهنگ اضافی، براساس کار جان لنون و يوکو اونو (جنگ تمام شد Happy Xmas) در اين دی.وی.دی وجود دارد.

شهر نشويل Nashville مرکز ايالت تنسی Tennessee زندگی و ميراث خواننده اسطوره ای موسيقی «مردمی» Folk music آمريکا، وودی گاتری Woody Guthrie را جشن می گيرد. اين مراسم يک ماه ادامه خواهد داشت، همراه با يک جشنواره سينمايی، نمايشگاه و اجرا های هنری. در هفته آخر، کنسرتی به احترام و به نفع او در سالن بزرگ "ريمن" برگزار می شود. در کنسرت 5فوريه، پسر او، آرلو گاتری، مارتی استوارت، پيتر روآن و جنيس يان شرکت خواهند داشت.

آلبوم های جديد آهنگ تا 7ژانويه:

زندگی با صدای بلند Living Out Loud آرون لاينز

لبخند Smile جکی تراسون

شيار های شب Night Grooves چيلی مينوچی

جشنواره آز، زنده Ozzfest Live هنرمندهای مختلف

شيکاگو: موسيقی فيلمی به همين اسم (جنت جکسن)

XS
SM
MD
LG