لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ ایران ۰۲:۴۱

طبق قوانين آمريکا، حمل اين کودک به داخل خاک آمريکا  اورا واجد شرايط اقامت دائم درآمريکا به صورت قانونی می کند - 2002-11-27


مقامات اداره مهاجرت آمريکا يک پسربچه ۱۳ ساله کوبائی را که ازيک قايق درنزديکی در نزديکی سواحل ايالت فلوريدا نجات داده اند نگهداری می کنند.

ظاهرا کسانی که می خواسته اند اين کودک را به طور غيرقانونی وارد آمريکا کنند ، درکارخود موفق نشدند. دست کم پنج نفر، ازجمله قاچاقچی که می خواست اين عده را وارد آمريکا کند و همچنين پدر پسربچه ۱۳ ساله، ازقايق به آب پريده و شناکنان خود را به سواحل آمريکا رساندند و پسربچه را درعقب خود رها کردند. مقامات گارد ساحلی آمريکا، پسربچه را روزسه شنبه تحويل اداره مهاجرت دادند. مقامات اداره مهاجرت نيز کودک را به شهرميامی در فلوريدا برده اند و پيش بينی می شود درمورد حادثه ورود افراد غيرمجازافرادی که به اتفاق او درقايق بودند تحقيقاتی از وی به عمل آيد.

طبق قوانين آمريکا، حمل اين کودک به داخل خاک آمريکا اورا واجد شرايط اقامت دائم درآمريکا به صورت قانونی می کند. هنوز روشن نيست آيا مادراين کودک که درکوبا به سر می برد ، خواستار آمدن به آمريکا برای سرپرستی فرزند خود خواهد شد يانه.

XS
SM
MD
LG