لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۱۷

قاتل ايالت مريلند:آقای پليس من خدا هستم - 2002-10-09


بنا به گزارشها پليس منطقه واشنگتن دی سي، به نخستين سرنخ عمده در باره رشته تک تيراندازيهای مرگبار اخير دست يافته است. رسانه های محلی به نقل از پليس گزارش می دهند قاتل در نزديکی مدرسه ای که روز ۲شنبه يک دانش آموز هدف تيراندازی قرار گرفت، يک کارت از خودبرجای نهاده که بر آن نوشته شده»آقای پليس ! من خدا هستم«.پليس می گويد اين نوع کارت معمولا برای پيشگوئی مورد استفاده قرار می گيرد و نخستين سرنخی است که تاکنون از تک تير انداز به دست آمده است. رئيس پليس که مسئول تحقيق است از تاييد اين گزارشها خودداری کرد.

تاکنون براثر اقدام تک تيرانداز، شش نفر کشته و ۲نفر بشدت زخمی شده اند.اين ماجراها همه در پيرامون پايتخت آمريکا واز ۴ شنبه گذشته بدين طرف روی داده است ،به نظر می رسدقاتل، قربانيان را به تصادف انتخاب می کند

ادامه خبر

پليس منطقه واشنگتن دی سی می گويد يک مظنون را بازداشت کرده است ، اما مطمئن نيست که آيا او با تيراندازی های کمينی مرگبار اخير ارتباط دارد يانه. ماموران پليس ناحيه مونتگمری در پی تيراندازی هايی که در داخل خانه ای ، در نزديکی محلی که شش نفر از قربانيان کشته شدند، صورت گرفت به آنجا رفتند، پس از ديدن چند قبضه تفنگ ، و کسب مجوزی برای جستجوی خانه، مردی را بازداشت کردند. پيشتر، پليس آنچه را که ممکن است نخستين تماس قاتل باشد کشف کرد، کارتی با برچسب کلمه مرگ که روی آن نوشته شده است: پليس عزيز، من خدا هستم.

XS
SM
MD
LG