لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۴۰

<br><p align= - 2002-09-27


برنامه راديو-اينترنتی ايران در آينه رسانه های جهان پس از بررسی صدها مقاله و خبر از سراسر جهان، از بزرگترين خبرگزاريهای بين المللی تا روزنامه های محلی، دست به انتخاب مهمترين و شنيدنی ترين آنها زده و گزيده هايی از آن مطالب را ترجمه و بصورت متن و صدا در اختيار شما قرار می دهد.

چنانچه مايل به شنيدن برنامه های گذشته "ايران در آينه رسانه های جهان" از آرشيو باشيد، می توانيد به قسمت «جستجو» ی پيشرفته برويد.

پس از پخش از راديوی صدای آمريکا، اين گزارشات بصورت مغناطيسی برای پياده کردن بر روی رايانه (کامپيوتر) های شخصی در اين صفحه درج ميشود.

شما ميتوانيد به دو صورت به پرونده (فايل) صوتی اين گزارشات دسترسی پيدا کنيد. ابتدا در قسمت سمت راست اين صفحه گزارش مورد علاقه خودتان را پيدا کنيد.

با موش متصل به رايانه خود روی لينک ارتباطی مورد نظر يکبار ضربه بزنيد. اين عمل صفحه مخصوص آن گزارش را برايتان باز ميکند. هر صفحه دارای دو « لينک » صوتی است که برنگ آبی ميباشد.

چنانچه ارتباط اينترنتی شما از سرعت کمی برخوردار است، از لينکی استفاده کنيد که جلويش نوشته Real Time.

اگر از سرعت خوبی برخورداريد و ميخواهيد فايل مورد نظر را روی صفحه گردان سخت افزار خودتان ضبط کنيد، از لينکی استفاده بفرماييد که جلويش نوشته Download.

XS
SM
MD
LG