لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۰۳

اسی بهارمست در سمت جديد در کنفدراسيون فوتبال آمريکا و کاراييب - 2002-05-29


اسفنديار بهار مست داور برجسته آمريکايی ايرانی تبار که رياست کميته داوران فدراسيون فوتبال آمريکا را برعهده دارد، به عضويت کميته داوران «کانککف» (کنفدراسيون فوتبال آمريکای شمالی، مرکزی و منطقه کارائيب) نيز برگزيده شده است. آقای بهارمست داور ممتاز فيفا که در مسابقات جام جهانی ۱۹۹۸ جزو داوران بازبها بود مقيم شهر دنور ايالت کلرادو است و در حال حاضر مديريت برنامه تربيت داوران پيشرفته و بين المللی را در فدراسيون فوتبال آمريکا برعهده دارد. وی با حفظ سمت از ماه ژوئن انجام وظيفه در سمت جديد را آغاز خواهد کرد. آقای بهارمست انتصاب به کميته داوران «کان ککف» را افتخاری بزرگ برای خود توصيف کرد.
اسفنديار بهار مست که ۴۸ سال دارد از سال ۱۹۹۳ داور رسمی فيفا بوده است و علاوه بر جام جهانی ۱۹۹۸ در بازيهای المپيک ۱۹۹۶ آتلانتا نيز قضاوت برخی از مسابقات فوتبال را برعهده داشت. وی در سال ۱۹۹۷ بعنوان بهترين داور در مسابقات ليگ بزرگ فوتبال آمريکا انتخاب شد.
بخش فارسی صدای آمريکا انتصاب آقای بهارمست را که پيوسته با بخش فارسی همکاری داشته است تبريک ميگويد. ضمنا يادآور ميشويم که آقای بهارمست در طول برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۰۲ بعنوان کارشناس نظرات خود را در مورد بازيها از طريق صدای آمريکا به آگاهی فوتبال دوستان ايرانی خواهد رساند.
اسفنديار بهارمست به همراه علی سرشار ورزشی نويس مهمانان برنامه «ميزگردی با شما» در روز جمعه ۱۰ خردادماه هستند.

XS
SM
MD
LG