لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۰۶

هشدار رئیس قوه قضائیه به معترضان و مخالفان نظام


هشدار رئیس قوه قضائیه به معترضان و مخالفان نظام
هشدار رئیس قوه قضائیه به معترضان و مخالفان نظام
<!-- IMAGE -->

رئیس قوه قضائیه به معترضان و مخالفان نظام هشدار داد قوه قضائیه با آنها مقابله خواهد کرد. صادق لاریجانی روز چهارشنبه در جلسه مسئولان قضائی گفت تمام کسانی که در اغتشاشات اخير به سمت قانون ‌شکنی و زير سوال بردن اصل نظام رفتند، در هر جايگاهی که هستند، بدانند دستگاه قضايی ساکت نمی ماند و بر حسب مقررات نسبت به آنان تصميم ‌گيری خواهد کرد.

آقای لاریجانی همچنین به تمام کسانی که به گفته او در مسیر اشاعه کذب و با هدف هتک حرمت نظامی حرکت می کنند هشدار داد که قوه قضائیه در مقابل آنها خواهد ایستاد.

صادق لاریجانی گفت همان افرادی که با کشاندن مردم به خیابانها و اعتشاش قصد رسیدن به اهداف خود را داشتند اکنون طلبکار شده اند.

رئیس قوه قضائیه در بخش دیگری از سخنان خود از هیئت سه نفره قصائیی که برای رسیدگی به حوادث پس از انتخابات شکل گرفت تشکر کرد و گفت: امیدواریم تمام افراد درون خانواده نظام اسلامی بتوانند با تدبیر و سعه صدر نسبت به حل و فصل مسایل اخیر گام بردارند.

این هیئت، ادعاهای مطرح شده توسط مهدی کروبی و هیئت رسیدگی به قربانیان حوادث اخیر مبنی بر تجاوز جنسی به برخی از بازداشت شدگان را کذب و کاملاً ساختگی خوانده و افزوده بود که این ادعاها برای انحراف افکار عمومی تنظیم شده است. در حالی که مهدی کروبی تاکید دارد مدارک متعددی را در اختیار هیئت سه نفره قرار داده این هیئت می گوید هیچ مدرکی در این زمینه در اختیار ندارد

XS
SM
MD
LG