لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۷:۲۵

یافته های پزشکی قانونی نشان می دهد مایکل جکسون به قتل رسیده است


<!-- IMAGE -->

بنا برگزارش خبرگزاری آسوشیتد پرس و براساس یافته های پلیس و پزشکی قانونی شهر لس آنجلس، مرگ مایکل جکسون عمدی بوده واو توسط معجونی از داروهای مختلف به دست پزشکی که هنگام مرگ بر بالین او حضور داشته به قتل رسیده است.

بنا برهمین گزارش و در نتیجه این یافته ها، دکترکنراد موری، پزشک مخصوص مایکل جکسون و فردی که مسئولیت تجویز و تزریق این داروها به جکسون را بعهده داشته به عنوان مجرم در جریان مرگ این ستاره موسیقی پاپ مورد تعقیب قانونی قرار خواهد گرفت.

بنا بر گفته یکی از مقامات پزشکی قانونی شهر لس آنجلس که نام او اعلام نشده است، چند ساعت پیش از مرگ مایکل جکسون در روز ۲۵ ماه ژوئن گذشته در قصرمسکونی او، معجون کشنده ای از چند نوع داروی قوی و مسکن به مایکل جکسون داده شده است.

تحقیقات و آزمایش های مختلف پزشکی نشان داده است که داروی بی هوش کننده ای به نام « پروپوفول» به همراه حداقل دو داروی مسکن و قوی دیگر موجب مرگ نابهنگام مایکل جکسون شده است.

دکتر کنراد موری، پزشک متخصص قلب ساکن شهر لاس وگاس، تنها چند هفته پیش از مرگ این هنرمند، به عنوان پزشک مخصوص به استخدام او درآمده بود. این پزشک هم اکنون هدف تحقیقات تازه و گسترده ای است که در روزهای آینده توسط پلیس لس آنجلس انجام خواهد گرفت.

بنا بر صورت استشهاد مهروموم شده ای که روز دوشنبه در هوستون قرائت شد، دکتر موری به بازرسان گفته است که او مقدار 25 میلی گرم «پرپوفول» در حدود ساعت ۱۰ و چهل دقیقه صبح روز واقعه به مایکل جکسون تزریق کرده است. این درحالی است که شب قبل از این حادثه نیز دکتر موری در تلاشی مذبوحانه برای درمان بی خوابی جکسون، دو بار دو داروی مسکن قوی دیگر را نیز به او تزریق کرده است.

<!-- IMAGE -->

طبق اسنادی که تاریخ آن به ۲۳ ژوئیه گذشته بازمی گردد، مقادیر زیادی از این مواد خطرناک و کشنده دربدن مایکل جکسون به دست آمده است. علاوه بر پرپوفول و دو داروی مسکن دیگر، مواد دیگری نیز بنا برنتیجه کالبد شکافی ها در بدن مایکل جکسون وجود داشته است که بنا بر گزارش مقامات پزشکی قانونی، هیچ یک موجب مرگ او نشده است.

در ساعات گذشته، پلیس با دکتر کنراد موری در تماس بوده است. او هفته گذشته در یک ویدیو بر روی سایت اینترنتی «یوتیوب» گفته بود که او « حقیقت را درباره دلایل مرگ مایکل جکسون گفته است و مطمئن است که حقیقت برهمه چیز پیروز خواهد شد.»

ادوارد چرنوف، وکیل دکتر موری با پخش این خبر گفته است:« دکتر موری هرگز هیچ گونه ماده ای که می توانست منجر به مرگ مایکل جکسون شود به او تزریق نکرده است. »

قرار بود تا مایکل جکسون در روز ۲۹ ماه اوت همزمان با سالروز تولد ۵۱ سالگی اش در گورستان فارست لاون به خاک سپرده شود، اما تازه ترین خبرهای رسیده حاکی از آن است که این مراسم به شب سوم ماه سپتامبر موکول شده است. بنا بر تازه ترین اخبار رسیده، قرار است تا پس از اجرای یک مراسم خصوصی که در تالار اصلی این گورستان در غرب لس آنجلس با شرکت اعضای خانواده و دوستان نزدیک جکسون برگزار خواهد شد جسد این خواننده در محوطه مخصوصی در نزدیکی این تالار دفن شود.

XS
SM
MD
LG