لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۱۶

احمدی نژاد از عملکرد وزارت اطلاعات انتقاد کرد


احمدی نژاد از عملکرد وزارت اطلاعات انتقاد کرد
احمدی نژاد از عملکرد وزارت اطلاعات انتقاد کرد
<!-- IMAGE -->

محمود احمدی نژاد پنجشنبه شب به وقت ایران در گفت وگوی زنده با صدا و سیمای جمهوری اسلامی، تغييرات ایجاد شده در دولت آینده خود را بسيار گسترده توصیف کرد و دلیل آن را تغییر شرايط کشور، و نیز تغییر ضرورت ها و نيازها دانست.

محمود احمدی نژاد در تشریح این موضوع گفت آرايش يک تيم ورزشی برای مسابقه با يک تيم آسيايی و براي مسابقه با يک تيم آفريقايی و يا اروپايی و يا آمريکايی حتما متفاوت است و شايد مربی مجبور شود همه اعضای تيم را تغييردهد.

از فهرست ۲۱نفره ای که احمدی نژاد برای وزرای دولت دهم در نظر گرفته است فقط هفت نفر سابقه وزارت دارند . به طوری که پنج نفر از کابینه قبلی آقای احمدی نژاد در سمت خود ابقا و دو وزیر نیز جا به جا شده اند.

سابقه وزارت این هفت تن محدود به دولت نهم است که ریاست آن را آقای احمدی نژاد بر عهده داشت.

قرار است مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه صلاحیت چهره های معرفی شده را در جلسه علنی بررسی کند.

محمدرضا باهنر، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ، پیشتر گفته است احتمالا چهار یا پنج نفر از اشخاص معرفی شده توسط محمود احمدی نژاد قادر به کسب رای اعتماد مجلس نخواهند بود.

محمود احمدی نژاد در گفت وگوی تلویزیونی خود بدون اشاره به نام آقای باهنر گفت آیا آن فرد تصمیم گرفته است کاری کند که پنج نفر از وزرا رای نیاورند که این خیلی بد است و از تعامل سازنده به دور است.

احمدی نژاد در بخش دیگری از گفت وگو از عملکرد وزارت اطلاعات در حوادث بعد از انتخابات انتقاد کرد و با اشاره به کنار گذاشتن غلامحسین محسنی اژه ای از این وزارتخانه گفت اگر وزارت اطلاعات ماموریتش را درست انجام می داد این اسیب ها را در سطح خیابان نداشتیم. احمدی نژاد افزود یک تعداد از مردم از دست رفتند.

XS
SM
MD
LG