لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۱:۴۹

تاریخ خاکسپاری مایکل جکسون مشخص شد


<!-- IMAGE -->

بنا برگزارش خبرگزاری رویتر، مایکل جکسون طی یک مراسم خصوصی با حضور اعضای نزدیک خانواده خود در روز ۲۹ ماه اوت که برابر می شود با سالگرد ۵۱ سالگی این خواننده فقید به خاک سپرده خواهد شد.

بنا بر گفته سخنگوی خانواده جکسون ، مراسم خاکسپاری سلطان پاپ در ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی در گلندل مموریال پارک در گورستان فارست لاون واقع در حومه شهر لس آنجلس برگزار خواهد شد.

بنا بر گفته این سخنگو:«خانواده مایکل جکسون مایل اند تا یک بار دیگرمراتب سپاسگزاری خود را از میلیون ها تن از دوستداران وهواداران مایکل جکسون فقید در سراسر دنیا ابراز کنند که درطول این دوران سخت با آن ها همدلی و از آن ها حمایت کرده اند.»

مایکل جکسون به طور ناگهانی در روز ۲۵ ماه ژوئن گذشته دراثر ایست قلبی درگذشت اما دلیل بروز این واقعه هنوز مشخص نشده است و یا حداقل از چند و چون آن اطلاعاتی در اختیار عموم مردم گذاشته نشده است.

گزارش کالبد شکافی پزشکی قانونی هم اکنون در یک پاکت سربسته در اختیار پلیس است و تا پایان تحقیقات در رابطه با مرگ مایکل جکسون جزئیات آن فاش نخواهد شد. با این حال به نظر می رسد که عملکرد پزشک معالج این خواننده و مصرف داروهای آرام بخش نقش کلیدی در این واقعه داشته است.

دکتر کنراد موری، پزشکی که هنگام مرگ مایکل جکسون در کنار او حضور داشت روز گذشته در یک نوار ویدیویی که هم اکنون بر روی سایت اینترنتی «یوتیوب» قراردارد گفته است که او به خاطرجنجال های اخیر در رابطه با مرگ مایکل جکسون «از پاسخ دادن به تلفن کنندگان و یا استفاده از ایمیل» وحشت دارد.

موری گفته است:«من به این وسیله می خواهم از تمام دوستانم و بیمارانم تشکر کنم که در این مدت با ارسال پیام های مهرآمیز و ایمیل های خود حمایت خود را از من نشان داده اند و نیز از اینکه برای من و خانواده ام دعا می کنند سپاسگزارم.»

دکتر موری هم چنین گفته است:« من آنچه از دستم برمی آمد برای نجات مایکل انجام دادم و در رابطه با این واقعه حقیقت را گفته ام و امروزهم می دانم وایمان دارم که این حقیقت آشکار خواهد شد.»

پلیس، مطب، دفتر کار و خانه دکتر موری در شهر لاس وگاس را مورد تهاجم و بازرسی قرارداده است. این ماموران مطب دوم دکتر موری در شهر هوستون تگزاس را نیز مورد بازرسی دقیق قرار داده اند. این عمل درمورد چند پرشک دیگری که مایکل جکسون را تحت معالجه قرارداده اند نیزانجام شده است.

یک سخنگو در اداره پلیس شهر لس آنجلس از دادن هرگونه اطلاعاتی به خبرنگاران درمورد زمان پایان تحقیقات چگونگی مرگ مایکل جکسون خودداری کرد.

XS
SM
MD
LG