لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۳۰

برلسکونی در کنفرانس خبری به طعنه گفت که او فرشته نیست


سیلویو برلسکونی، نخست وزیر ایتالیا، که اخیراً با جنجال های جنسی متعددی روبرو بوده است روز چهارشنبه در کنفرانس خبری به طعنه گفت که او فرشته نیست. اخیراً یک رسانه بریتانیایی نوار صوتی را منتشر کرد که بگفته این روزنامه حاوی گفتگوی میان آقای برلوسکونی و یک روسپی است.

سیلویو برلوسکونی روز چهارشنبه در مراسمی در مقابل مقام های سیاسی و اقتصادی ایتالیایی با طعنه گفت: من فرشته نیستم و تا کنون همه متوجه این موضوع شده ایم. نخست وزیر ایتالیا اکنون ماه هاست که با اتهام رابطه با زنان جوان روبروست.

این هفته زمانی که روزنامه چپ گرای L’Espresso نوار صوتی را منتشر کرد که می گوید حاوی گفتگوی آقای برلوسکونی با یک روسپی است، جنجال جنسی نخست وزیر ایتالیا جان تازه ای گرفت. وکیل آقای برلوسکونی صحت این ویدیو را زیر سوال برده است.

برلوسکونی ۷۲ ساله همچنین تاکید کرد که شمار دختران زیبا زیاد است با این حال می گوید که هیچ گاه در ازای رابطه جنسی، پول پرداخت نکرده و این اتهام ها به منظور خدشه وارد کردن به چهره او است.

ماه گذشته نخست وزیر ایتالیا گفته بود که او همین است که هست و به نظر می رسد که ایتالیایی ها نیز این مطلب را پذیرفته اند. این بحران به محبوبیت آقای برلوسکونی در میان هم وطنانش لطمه وارد نکرده است.

XS
SM
MD
LG