لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۳۵

تجمع حامیان موسوی در اعتراض به عدم صدور مجوز برای مراسم دوم خرداد ، پایان یافت


تجمع گروهی از حامیان میرحسین موسوی، نامزد انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری اسلامی ایران، در مقابل فرمانداری تهران بدون سردادن شعار پایان یافت. به گزارش خبرگزاری کار ایران اعتراض این گروه به عدم صدور مجوز برای برگزاری مراسم دوم خرداد بود.

تجمع کنندگان بدون سر دادن شعار، از مسوولان فرمانداری برای برگزاری این مراسم قول مساعد گرفته و به تجمع خود پایان دادند. این در حالی است که حسین طلا فرماندار تهران به خبرگزاری دانشجویان ایران گفت برگزاری همایش و نشست انتخاباتی نامزدها در چارچوب قانون بلامانع است.

همچنين، محسن رضایی دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری مشروح برنامه های خود را اعلام کرده است. از جمله برنامه های آقای رضایی متوقف کردن طرح تحول اقتصادی دولت آقای احمدی نژاد و نیز استفاده از فرصت ایجاد رابطه با آمریکا است. آقای رضایی گفت اجازه نمی دهد فرصت خوبی که به دست آمده میان زمین و آسمان بماند.

مهدی کروبی دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری می گوید زنان در کابینه اش حضور خواهند داشت و همچنین وعده داد از حقوق زنان بی سرپرست و غیر شاغل نیز دفاع کند. مهدی کروبی گفت به نظر او اقوام و اقلیت ها نه تنها تهدیدی برای امنیت ملی نیستند بلکه فرصتی برای حفظ امنیت ملی به شمار می روند. او گفت اقوام لر، ترک، عرب، فارس، بلوچ و شیعه و سنی یکپارچه برای حفظ تمامیت ارضی ایران حرکت می کنند.

XS
SM
MD
LG