لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۱۳

سرانجام استعفای محمد مایلی کهن تایید شد


سرمربی تیم سایپا، محمد مایلی کهن، تنها به مدت دوهفته پس از پذیرش پست سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران، از این سمت استعفا داد.

در پی کناره گیری مایلی كهن که از دیروز در برخی ازمحافل و مطبوعات ورزشی مطرح شد، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال، عصر سه شنبه، این خبر را تایید کرد.

محمد مایلی کهن پیش از این با انتشار بیانیه ای برعلیه سرمربی تیم استقلال، مورد نکوهش هیات رئیسه فوتبال ایران قرارگرفته و به کمیته انظباطی فدراسیون احضار شده بود، ولی او روز سه شنبه، با منتشرساختن بیانیه ای دیگر با سخره گرفتن انتقاداتی که از وی به عمل آمده و اشاره به وجوه تاریک این ورزش، فوتبال ایران را با زبان کنایه زیر سوال برد.

دراین ارتباط علی کفاشیان، با بیان اینکه رسماً استعفای مایلی كهن پذیرفته شده است گفت که درتلاش خواهد بود تا در چند روز آینده سرمربی جدید تیم ملی را انتخاب کند. وی درباره گزینه های جانشینی مایلی کهن اشاره کرد که همه گزینه های قبلی که پیش از این با آنها مذاکره شده بود و شاید هم افراد جدید، شانس سرمربیگری تیم ملی ایران را داشته باشند.

گفتنی است نادر فریاد شیران که سالهاست در کنار محمد مایلی کهن فعالیت می کند و نزدیکترین فرد به او محسوب می شود با تاکید بر اینکه مایلی کهن استعفا نکرده است گفت: از بیانیه دوم آقای مایلی کهن برداشت اشتباهی داشته اند و تصور کرده اند ایشان استعفا کرده است. بدین ترتیب درحالیکه تنها کمتر از ۴۵ روز تا آغاز مرحله بعدی مسابقات مقدماتی جام جهانی و دیدار تیم ملی با تیم کره شمالی زمان باقیست، فوتبال ایران همچنان در بلاتکلیفی بسرمیبرد.

XS
SM
MD
LG