لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۵۰

شکست سنگین پرسپولیس و ناکامی سپاهان در آسیا


دور برگشت مرحله گروهی مسابقات فوتبال قهرمانی باشگاه های آسيا امروز با شکست تیم سپاهان و پرسپولیس، نمایندگان ایران آغاز شد. تيمهای فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و بنياد کار ازبکستان که در ديدار رفت به نتيجه مساوی ۲ بر ۲ دست يافته بودند، در بازی برگشت که عصر روز سه شنبه از گروه چهارم اين رقابتها دراصفهان انجام گرفت، مقابل هم به میدان رفتند. اما در جریان این بازی تيم ميهمان موفق شد با تک گل تيمور کاپاتزه در دقيقه ۱۹ به برتری برسد و این پیشتازی را تا پایان حفظ کند.

تيم بنياد کار با کسب اين برد با ۹ امتيازاز ۴ ديدار، صدرنشين گروه ۴ شد وتيم سپاهان با همين تعداد بازی و ۴ امتياز بعد از تيم الاتفاق عربستان ۶ امتيازی در رده سوم قرارگرفت. بدین ترتیب با توجه ۲ بازی باقی مانده تیم سپاهان در مرحله گروهی صعود این تيم به مرحله بعد کمرنگ شده است.

درهمين چارچوب، تيم فوتبال پرسپولیس تهران نیز ازگروه دوم در قطر برابر تيم الغرافه به ميدان رفت وبا قبول ۳ گل در نیمه نخست و ۲ گل در نیمه دوم شکست را پذیرا شد. این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه، ۵ بر۱ به سود الغرافه قطر خاتمه یافت. تک گل تیم پرسپولیس توسط علی کریمی به ثمر رسید. تيم پرسپولیس با این باخت با ۷ امتیاز از ۴ ديدار صدر گروه دوم را از دست داد.

XS
SM
MD
LG