لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۵:۵۹

محسن آرمین: آرای منفی محمود احمدی نژاد بسیار بالا است


انتقاد میرحسین موسوی از نرخ بیکاری در خوزستان

میرحسین موسوی، نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران گفت اقتصاد جنگ ، مانند خود دوران جنگ به پایان رسیده است. وی که در جمع شماری از فعالان اقتصادی در استان خوزستان سخن می گفت، با انتقاد از از تغییرهای به گفته وی پیاپی روسای مناطق، فرمانداران و استاندارانِ خوزستان گفت، داشتن نرخ ۱۹تا بیش از ۳۰درصد بیکاری به هیچ عنوان برای شهرهای آبادان، اهواز، و خرمشهر زیبنده و نشان افتخار نیست.

عبدالله نوری نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیست

حضور عبدالله نوری وزیر پیشین کشور در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری منتفی شد. محسن نوری، فرزند عبدالله نوری با اعلام این مطلب به خبرنگاران گفت عبدالله نوری در فرصتی مناسب، تحلیل و دغدغه های خود را اعلام می کند.

احتمال کاندیداتوری معصومه ابتکار

معصومه ابتکار، رییس «سازمان محیط زیست» در دولت محمد خاتمی و از اعضای فعلی «شورای شهر تهران» گفت در حال بررسی برای کاندیداتوری در انتخابات است. پیشتر عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرده بود که بنا بر تفسیر شورای نگهبان، کاندیداتوری زنان در انتخابات منعی ندارد.

آرمین: آرای منفی محمود احمدی نژاد بسیار بالا است

محسن آرمین، عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی گفت در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میرحسین موسوی، بخش قابل توجهی از آرای بدنه محافظه کار را جذب خواهد کرد. محسن آرمین همچنین با اشاره به حضور دو کاندیدای اصلاح طلب در انتخابات گفت، از این مورد نگرانی ندارم چرا که جریان حاکم چنان بد عمل کرده است که حتی طرفداران سنتی خود را نیز از دست داده است. به گفته این فعال سیاسی، آرای منفی محمود احمدی نژاد، رییس دولت نهم، بسیار بالا و آرای مثبتش بسیار پایین آمده است.

اعلام نظر محسن رضایی در هفته آینده

محسن رضایی، «دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت هفته آینده نظر خود را درباره حضور یا عدم حضورش در انتخابات ریاست جمهوری اعلام خواهد کرد. وی اضافه کرد اگر در رقابت های انتخاباتی حاضر شود، به نفع هیچ کاندیدایی کنار نخواهد رفت و تا پایان رقابت ها خواهد ماند. محسن رضایی در انتخابات گذشته ریاست جمهوری، در نیمه رقابت ها کناره گیری کرد.
XS
SM
MD
LG