لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۳۱

گزارش: سایت اینترنتی یوتیوب اعضای ارکستر سمفونی منتخب خود را معرفی کرد


وب سایت یوتیوب، برای نخستین بار اعضای یک ارکستر سمفونیک را که توسط بازدید کنندگان این سایت اینترنتی از طریق آنلاین برگزیده شده اند را معرفی کرد.

بیش از ۹۰ نوازنده حرفه ای و آماتور از گوشه و کنار جهان و از بیش از ۳۰ کشور مختلف در مراحل مختلف این گزینش توانستند کارهای خود را در یوتیوب به نمایش بگذارند. با طی مراحل مختلف و نظرخواهی های گوناگون از بازدید کنندگان یوتیوب عده ای از این نوازندگان به عنوان نخستین اعضای اولین ارکستر سمفونیک آنلاین برگزیده شدند.

اعضای « ارکستر سمفونیک یوتیوب» در شهر نیویورک در شرق آمریکا در یک گردهم آیی شرکت خواهند کرد و پس از آن در اواسط ماه آوریل در سالن معتبر و قدیمی « کارنگی هال» این شهر که یکی از اماکن شنیدن آخرین تحولات موسیقی کلاسیک و پیشرو می باشد به رهبری مایکل تیلسون توماس، مدیر ارکستر سمفونی شهر سن فرانسیسکو به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

در طول این رقابت ها بر روی سایت اینترنتی یوتیوب، بیش از سه هزار ویدیو از بیش از ۷۰ کشور جهان برای شرکت در این مسابقه به مرکز یوتیوب ارسال شد. پس از آن، این کار اعضای چند ارکستر فیلارمونیک معتبر دنیا از جمله ، لندن، هنگ کنگ ، سن فرانسیسکو و نیویورک بود که از میان این تعداد ویدیوهای شرکت کننده ۲۰۰ ویدیو را انتخاب کنند.

ویدیوهای فینالیست ها یا کسانی که به مرحله نهایی این رقابت ها رسیدند، در نیمه فوریه امسال بر روی یوتیوب انتشار یافت تا بازدید کنندگان این وب سایت بتوانند از میان آن ها ۹۰ نفر را به عنوان برندگان نهایی انتخاب کنند.

شمارش تعداد دیدارکنندگان از این ویدیوها نشان می دهد که در مجموع بیش از ۱۳ میلیون نفر از سراسر دنیا به تماشای آن ها نشسته اند و فرصت یافته اند که رای خود را برای انتخاب بهترین ها در رابطه با این رقابت ها ارسال دارند.

یوتیوب از شرکت کنندگان در این مسابقه خواسته بود تا برداشت شخصی خود را از قطعه آهنگی از ساخته های تان داون، آهنگساز برنده اسکار فیلم ببرجهنده، اژدهای پنهان که به سفارش یوتیوب ساخته شده بود را برای دیدارکنندگان سایت اجرا کنند.

XS
SM
MD
LG