لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۶ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۳۸

حدادی در لیگ توسعه NBA به میدان رفت


حامد حدادی، بسکتبالیست ایرانی NBA و تیم ممفیس گریزلیز، که هفته گذشته برای بار دوم، به تیم داكوتا ویزاردز در d لیگ فرستاده شده ، در بازی یکشنبه شب این تیم مقابل فورت واین ۸ دقیقه در ترکیب تیمش قرار گرفت و۲ امتیازو ۴ ریباند برای داكوتا به دست آورد. این دیدار با نتیجه ۱۱۳بر ۱۱۱ به سود داكوتا ویزاردز به پایان رسید. تیم داکوتا در دیدار بعدی خود پنجشنبه شب مقابل آری بی هاواکس به میدان خواهد رفت.

اما رقابتهای لیگ بسكتبال حرفه ای NBA، در همین شب که حامد در دی لیگ به میدان رفت، تیمهای مدعی قهرمانی در دو کنفرانس و شرق و غرب با پیروزی به کار خود ادامه دادند. در ادامه مسابقات هفته هفدهم این لیگ، یکشنبه شب ۹مسابقه برگزارشد که طی یکی از آنها، تیم کلیولند کاوالییرز در زمین خود، کویکن لونز آرنا، با حساب ۹۹ به ۷۸ تیم دیترویت پیستونز را با شکست بدرقه کرد. دلونته وست ۲۵ امتیاز، و لبران جیمز ۲۰ امتیاز برای تیم میزبان کسب کردند تا این تیم با چهل و سومین برد این فصل خود همچنان در کورس قهرمانی باقی بماند.

همینطور تیم مدافع عنوان قهرمانی بوستون سلتیكس، درشبی که ستاره خود، کیوین گارنت را بدلیل آسیب دیدگی در اختیار نداشت، موفق شد ۱۲۸ بر ۱۰۸ فینیكس سانز را مغلوب كند ،لس آنجلس لیکرز، پیشتاز کنونی این لیگ نیز ۱۱۱ به ۱۰۸ بر مینه سوتا تیمبرولوز پیروزشد. میلواكی باكس ۱۲۰ بر ۱۱۷ دنور ناگتس را شكست داد و تورنتو راپتورز ۱۱۱ به ۱۰۰ بر نیویورک نیكس چیره شد.همچنین در سایر دیدارها، تیمهای اینیدیانا پیسرز، هیوستون راکتس، اورلاندو مجیک و پورتلند ترایل بلیزرز در مقابل حریفانشان به برتری رسیدند.

XS
SM
MD
LG