لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۲۰

میهمانان اسرار آمیز مراسم اهدای جوایز اسکار


چندی پیش آکادمی هنر و صنایع فیلمسازی هالیوود، برگزار کننده مراسم اهدای جوایز اسکار رسما از ستارگان و اهدا کنندگان این جوایز اسکار خواست تا از گردش بر روی فرش قرمز جلوی محل اجرای این مراسم و گفتگو با خبرنگاران پیش از اجرای برنامه خودداری کنند تا تماشای آن ها بر روی صفحه تلویزیون ضمن اهدای جایزه به برندگان برای تماشاگران تازگی خود را حفظ کند.

به این صورت برنامه گزاران مراسم اسکار می کوشند تا مسئله کمبود تماشاگر تلویزیونی را که در دو سال گذشته به کمترین تعداد به نسبت سال های پیش رسیده است را از راه های مختلف جبران کنند. از جمله انتخاب هیو جکمن بازیگر خوشقیافه استرالیایی تبار به عنوان میزبان و مجری برنامه امسال و کنجکاو ساختن تماشاگران تلویزیونی در رابطه با لباس های اهدا کنندگان جوایز که یکی از مهم ترین سرگرمی های طرفداران برنامه های اسکار در روز اجرای اهدای جوایز این مراسم می باشد. طبق درخواست اکید آکادمی از مدعوین و اهدا کنندگان جوایز اسکار امسال، آن ها نباید پیش از حضور بر روی صحنه اسکار برای اهدای این جوایز روی فرش قرمز جلوی دوربین های تلویزیونی مختلف ظاهر شوند. در حالی که اغلب این چهره های معروف از این طریق علاوه بر نوعی نمایش مد تکنفره، برای مدسازان مشهوری چون ورساچی، شانل و دلچه و کابانا نیز تبلیغ می کنند.

اما یکی از اسرار آمیز ترین میهمانان امسال مراسم اهدای جوایز اسکار، میا، رپ آرتیستی است که اخیرا در مراسم اهدای جوایز گرامی با وجود آنکه۹ ماهه حامله بود به روی صحنه رفت و با ویل آی ام به اجرای یک برنامه پر تحرک و هیجان انگیز رقص و آواز رپ پرداخت.

میا در روز 11 فوریه صاحب پسری شد اما قرار است تا او برای اجرای ترانه « اوسایا» که ترانه نامزد جایزه اسکار فیلم « میلیونر زاغه نشین» اثر دنی بویل است دست به اجرای یک برنامه زنده بر روی صحنه اسکار نیز بزند.

لاری مارک و بیل کندون ، تهیه کنندگان برنامه اسکار امسال که حضور میا و اجرای این ترانه را یکی از آس های برنده برنامه می دانند در مورد میا که فقط چند روز از زایمان او می گذرد و اجرای یک برنامه توسط او به خبرنگاران می گویند:« ما حتی حاضریم یک تختخواب زیبای هنری، متحرک و گردان را روی صحنه قرار دهیم که میا از همانجا ترانه اوسایا را بخواند.»

علاوه بر شایعه پرقوت اجرای برنامه توسط میا، مادر تازه فارغ شده، شایعه دیگری نیز در مورد حضور افتخاری کاپیتان چلسی سالنبرگ، خلبانی که هواپیمای خود را در رودخانه هادسن نیویورک به سلامت فرود آورد و تمام سرنشینان آن نجات یافتند در مراسم اهدای جوایز اسکار نیز برسرزبان هاست.

XS
SM
MD
LG