لینکهای قابل دسترسی

یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۴۶

حامد حدادی بسکتبالیست ایرانی تیم ممفیس گریزلیز بار دیگر به D لیگ فرستاده شدحامد حدادی سنتر تیم بسكتبال ممفیس گریزلیز برای دومین بار به رقابتهای D لیگ فرستاده شد. ملی‌پوش بسكتبال ایران كه برای آشنایی بیشتر با شرایط بازی در NBA و ارتقای سطح فنی، از ۲۴ ماه نوامبر تا ۲۴ دسامبر سال گذشته، به تیم داكوتا ویزاردز واگذارشده بود بار دیگر، با نظر مربی جدید این تیم، لیونل هولینز، و كریس والاس مدیرعامل باشگاه به تیم داکوتا بازگردانده شد.

حدادی طی ۱۱ بازی که در خدمت تیم داکوتا ویزاردز، در لیگ توسعه NBA به میدان رفت در مدت زمان ۷/۱۷ دقیقه حضور در زمین، موفق به كسب تنها ۶ امتیاز ۹/۵ ریباند و۵۵/۱ بلاک شات شد.

این درحالیست كه حدادی درمسابقات NBA در بازی ۳۰ دسامبر تیمش مقابل تیم فینیکس سانز، در تركیب بازیكنان حاضر در زمین قرار گرفت و در زمانی کمتراز ۴ دقیقه ۲ امتیاز و یک ریباند به ثبت رساند.

بازیكن ۲ متر و ۱۸ سانتیمتری بسكتبال ایران، به عنوان اولین بازیكن ایرانی شاغل در لیگ حرفه‌ای بسكتبال آمریكا، به طور میانگین ۳/۱ امتیاز و ۳/۱ ریباند، در مدت زمان ۵/۳ دقیقه حضور در زمین ممفیس گریزلیز در فصل جاری این مسابقات به دست آورد.

XS
SM
MD
LG