لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۰۰

ايران، سی سال پس از انقلاب - نظرات شما


روزی که تاریخ با آن به ثبت رسید، روز بیست و دوم بهمن ماه ۱۳۵۷ خورشیدی
چون این روزها مصادف با سی امین سال انقلاب ایران است – انقلابی که نام انقلاب اسلامی بر خود گرفت – به گزارش هائی در باره رویدادهای مهم داخلی و خارجی پس از وقوع انقلاب میپردازیم.
پریچهر فرزام در یک رشته گزارش تحقیقی که تلاش در ساده بودن آن هدف اصلی بوده است؛ شما را به همراه خود به شروع انقلاب ایران میبرد. به روزهائی که بی شک تحول مثبت اجتماعی، یکی از هدف های اصلی این انقلاب بوده است.

*******************************
"هنگامی که درباره جزئیات برنامه ای به مناسبت سی امین سالگرد انقلاب ایران با مسئولین شبکه اینترنتی فارسی صدای آمریکا گفتگو میکردم، بمن گفته شد بهتر است که تنها به بخش مربوط به اثرات این انقلاب بپردازی و از آنچه پیش از آن بوده است؛ سخنی نگوئی.
" شاه یکی از آنان است، خمینی رفته است، مصدق رفته است و خاتمی نیز رفته است" ... و چنین است که من تنها به آنچه پس از انقلاب بر ایران و مردم ایران رفته و میرود؛ میپردازم، هر چند که لحظات گذشت تاریخ همانند لحظات گذشت زمان است و در نتیجه بهم پیوسته و حالا این شما و این هم اینترنت فارسی صدای آمریکا در رابطه با انقلاب سال ۱۳۵۷ ایران که با بررسی و گفتگو با تعدادی از شاهدین عینی وقایع آن برایتان بازگو میشود." پريچهر فرزام
XS
SM
MD
LG