لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۵۴

چند خبر کوتاه از ورزش ایران


اولین حضور زنان تنیس ایران در استرالیا

تيم تنيس بانوان ايران پس از ۲۷‪ ‬سال، در يك رويداد بين‌المللی برون مرزی شركت می ‌كند.
اولین حضور زنان تنیس ایران در استرالیاتيم تنيس ایران متشكل از ۴ تنيس باز بامداد فردا، چهارشنبه، برای شركت در اين رقابتها عازم پرت استراليا خواهد شد. اين دوره از مسابقه‌ها از روز دوشنبه ‪ ۱۴‬بهمن ماه جاری آغاز می ‌شود كه تيم ايران در گروه نخست با تيم‌های هنگ كنگ، قزاقستان، سنگاپور و تركمنستان هم گروه است.
شادی طباطبايی، مدونا نجاريان، غزاله تركمن و آنی نظری تنيس بازان ايرانی حاضر در اين دوره از مسابقه‌ها هستند كه با پوشش اسلامی ديدارهای خود را برابر حريفان برگزار خواهند كرد.

چند خبر کوتاه دیگر از ورزش ایران
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اسامی ۲۲ بازیكن را برای شركت در اردوهای آماده سازی این تیم اعلام كرد. این تیم باید خود را برای رقابت با تیمهای اسلوونی و برزیل آماده كند.

جنجال بازی دختران با پسران
در پی بازی با نوجوانان پسر، تیم فوتبال بانوان استقلال منحل شد.
در پی حوادث پیش آمده در مجموعه‌مرغوبكار و برگزاری بازی تیمهای نوجوانان پسر استقلال با تیم بانوان، باشگاه استقلال تصمیم گرفت تا تیم بانوان استقلال را به صورت رسمی منحل كند.
این مجازات کافی نیست
در همین ارتباط رییس كمیته تربیت بدنی مجلس سید جلال یحیی زاده، اعلام کرد: اگر مسابقه ای بین نوجوانان پسر و بانوان باشگاه استقلال برگزار شده باشد، مجازات تعیین شده برای خاطیان به هیچ عنوان كافی نیست.

فوتبال زنان آسیا
مراسم قرعه كشی دور دوم مسابقات فوتبال زنان، مقدماتی جام باشگاههای آسیا در سال ۲۰۱۰ فردا، چهارشنبه، در مقر كنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی برگزار خواهد شد. این در حالیست كه هنوز كشور میزبان مشخص نشده است. كشورهای ویتنام، تایلند، چین تایپه، ایران، میانمار، سنگاپور و هنگ كنگ كشورهایی هستند كه در مراسم قرعه كشی حضور خواهند داشت و قرار است تیم ها به ۳ گروه ۳ تیمی تقسیم شوند.

XS
SM
MD
LG