لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۴۴

راهيابی رافائل نادال به مرحله يک چهارم نهايی تنيس آزاد استراليا


دور چهارم رقابتهای تنيس آزاد استراليا روز دوشنبه برگزار شد و مدعی درجه يک قهرمانی با پيروزی به کار خود ادامه داد.

در مرحله يک هشتم نهايی اين رقابتها ، مرد شماره يک تنيس جهان، رافائل نادال اسپانيايی، در مصاف با فرناندو گونزالس از شيلی، نفر ۱۳ام رنکينگ جهانی، در ۳ ست به پيروزی رسيد و راهی دور يک چهارم نهايی شد. ژيل سيمون فرانسوی هم به مرحله يک چهارم نهايی رقابتهای تنيس آزاد ملبورن استراليا راه يافت.سيمون موفق شد موطنش گول مونفی را حذف کند.

در ديدار ديگری اندی مورای بريتانيايی ، بخت چهارم فتح اين جام در مصاف با فرناندو ورداسکو از اسپانيا، نفر ۱۴ رده بندی تنيس، کم آورد و در يک رالی ۵ سته نتيجه را به حريف واگذار کرد.

همينطور جيمز بليک آمريکايی ، نفر دهم تنيس، مقابل ژو ويلفريد سونگای فرانسوی شکست را پذيرا شد واز گردونه اين رقابتها کنار رفت.

در رقابتهای زنان، سرنا ويليامز آمريکايی جور خواهرش را کشيد و ويکتوريا آزارنکا از بلاروس را در دو ست ناکام گذاشت و اين بازی در ست دوم با انصراف آزارنکا پايان يافت. النا دمنتيوای روس نيز موفق شد با شکست دادن دومينيکا سيبولکوا از اسلواکی به مرحله يک چهارم نهايی راه يابد.

کارلا سوارز ناوارو از اسپانيا ، انابل مدينا گارگز هموطن خود را حذف کرد و سوتلانا کوزنتسوای روس نيز با برتری مقابل ژنگ جی از چين به دور يک چهارم پايانی صعود کرد.

آخرين بازيهای اين رقابتها، در دور چهارم فردا ادامه می يابد.

XS
SM
MD
LG