لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۵۰

گزارش ورزشی: آنجا که بازی فوتبال بانوان و پسران نوجوان خبرساز می شود


بعد ازظهر روز سه شنبه هفته گذشته، تیم بانوان استقلال تهران، در ورزشگاه مرغوبکار در حال تمرین بود که با ورود تعدادی از بازیکنان نوجوانان استقلال تهران به این زمین و تمرین با فوتبالیستهای بانوان این تیم، و درز این خبر به بیرون، جالبترین تیترهای ورزشی ایران در سی سال گذشته رقم خورد.

هر چند که برخی از خبر گزاریها، از بازی دوستانه و باخت ۷ بر صفر تیم بانوان استقلال هم خبر داده بودند علی منصوریان رییس آکادمی فوتبال استقلال، این خبر را شیطنت خبرگزاریها عنوان کرد. ادله منصوریان بابت اینکه ساعت تمرین نوجوانان پسر استقلال دقیقا پس از تمرین تیم بانوان استقلال است و تنها چند پسر بچه ی ۱۰ -۱۱ ساله با توپ به زمین رفته اند نیز طرفی نبست و کمیته انظباطی وارد عمل شد.

کمتر از یک هفته از این ماجرا، مسولان و زحمت کشان تیم استقلال نقره داغ شدند تا جایی دیگر کسی هوس برگزاری بازی دوستانه بین دختران و پسران نکند. این كمیته انضباطی طی صدور حکمی، احكام باشگاه استقلال را در بازی بانوان استقلال و نوجوانان پسر این تیم صادر كرد که شرح این خبر این گونه است:

در پی اتفاقات رخ داده در ورزشگاه مرغوبكار و بازی تیم بانوان استقلال مقابل تیم پسر نوجوانان این باشگاه، بعد از ظهر روز یکشنبه كمیته انضباطی استقلال تشكیل جلسه داد. این جلسه با حضور اعضای كمیته انضباطی، علیرضا منصوریان، محمد خرمگاه، مصطفی اردستانی، سرمربی تیم نوجوانان، مجید پور سیف، مدیر مجموعه مرغوبكار، خانم پور نادری سرمربی تیم بانوان استقلال در محل این باشگاه برگزار شد.

پس از دفاعیات نامبردگان درباره مسایل پیش آمده در مورخ سه شنبه گذشته تصمیمات زیر اتخاذ شد:

۱- محمد خرمگاه، محرومیت از همه فعالیت های ورزشی در باشگاه استقلال از امروز به مدت یك سال و مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی.

۲-خانم پور نادری، سرمربی تیم بانوان استقلال، محرومیت از همه فعالیت های ورزشی در باشگاه استقلال به مدت یك سال.

۳- مصطفی اردستانی، سرمربی تیم نوجوانان استقلال، محرومیت از همه فعالیت های ورزشی در باشگاه استقلال به مدت ۶ ماه و مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه.

۴-علیرضا منصوریان، رییس باشگاه آكادمی باشگاه استقلال، توبیخ كتبی و جریمه نقدی به مبلغ ۵۰ میلیون ریال.

XS
SM
MD
LG