لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۱۵

ايران- تايلند در مقدماتی  فوتبال جام ملتهای آسيا


تيم ملی فوتبال ايران برای حضور در مرحله مقدماتی رقابتهای جام ملتهای آسيا در سال ٢٠١١ بامداد روز يکشنبه عازم بانكوك شد.

تيم ملی فوتبال ايران درچارچوب اين رقابتها- چهارشنبه ۹ بهمن ماه در دومين ديداراين مرحله، با تايلند روبرو خواهد شد.

سرمربی تيم ملی فوتبال ايران- علی دايی در اين ارتباط به خبرنگاران گفت: بازی اخير تيم ملی فوتبال تايلند را ديده ام و مشخص است که اين تيم يک تيم سرعتی است و توپ را به خوبی در زمين به گردش در می آورند. اما دايی همچنان ادامه داد که بازيکنان ايران نيز هماهنگی مناسب را به دست آورده اند. وی گفت:بازيکنان ايران در بازيهای قبل نشان داده اند که از شرايط مناسبی برخوردارند و اميدواريم به راحتی تايلند را در زمين خودش شکست دهيم.

علی دايی در مورد عدم حضور بازيکنان لژيونر نيز گفت:رقابتهای مقدماتی جام ملتهای آسيا در تقويم فدراسيون جهانی فوتبال نيامده و به همين دليل تيمهای خارجی اجازه حضور به بازيکنانمان را در تيم ملی نداده اند. سرمربی تيم ملی ايران همچنين در ارتباط با بازيهای دوستانه اين تيم چنين گفت:

به دليل رقابتهای فوتبال ليگ برتر نمی توانيم بازيهای دوستانه زيادی را صورت دهيم ولی رقابتهای مقدماتی جام ملتهای اسيا فرصت مناسب را برای هماهنگ تر شدن بازيکنانمان ميدهد.

گفتنی است، بازی تيم ملی ايران و تايلند در چارچوب رقابتهای مرحله مقدماتی جام ملتهای آسيا؛ نهم بهمن ماه ساعت ٣ بعد از ظهر به وقت ايران در بانکوک برگزار می شود .

XS
SM
MD
LG