لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۵۳

حضور برادر ناتنی باراک اوباما در یک کنسرت خیریه در چین


برادر ناتنی باراک اوباما رییس جمهوری منتخب ایالات متحده روز جمعه در یک کنسرت خیریه که، برای کمک به کودکان یتیم در چین برگزار شد شرکت کرد.

مارک اندزاندجو که، همواره تلاش کرده است ارتباط خانوادگی خود با باراک اوباما را، محرمانه نگاه داشته و از خبرنگاران و عکس برداران رسانه ها پرهیز کند برای مراسم تحلیف باراک اوباما به واشنگتن سفر خواهد کرد.

برادر ناتنی باراک اوباما رییس جمهوری منتخب ایالات متحده که نوازنده پیانوی بسیار قابلی است روز جمعه در یک کنسرت خیریه که برای کمک به کودکان یتیم در شنجن چین برگزار شده بود پیانو نواخت. گر چه برگزار کنندگان این کنسرت ارتباط خانوادگی او با باراک اوباما را اعلام نکردند ولی ۲۰۰ نفری که برای تماشای کنسرت گرد آمده بودند می دانستند مارک اندزاندجو برادر ناتنی و خجالتی رییس جمهوری منتخب آمریکا است.

مارک اندزاندجو که در طول ۷ سال گذشته در چین زندگی کرده مشاور بازاریابی است و در پایه گذاری تعدادی رستوران های زنجیره ای در چین نیز همکاری داشته است.

برادر هنرمند باراک اوبامابه زبان مندارین صحبت می کند،گیاهخوار است و با هنر خطاطی چینی آشنا است.

مارک اندزاندجو در آغاز کنسرت مختصرا اعلام کرد به واشنگتن سفر خواهد کرد که احتمالا برای شرکت در مراسم تحلیف باراک اوباما است. او سپس افزود من رییس جمهورم را دوست دارم.

مارک اندزاندجو فرزند روت سومین همسر پدرش است. اودر کنیا بدنیا آمد و از کودکی ساکن ایالات متحده شد.

XS
SM
MD
LG