لینکهای قابل دسترسی

یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۰۲

پیروزی یوتا جاز با درخشش بازیکن ترکیه ای خود در بسکتبال NBA


مسابقات بسکتبال لیگ حرفه ای دوشنبه شب با برگزاری ۶ دیدار دنبال شد. در یکی از این دیدارها تیم یوتا جاز که در منطقه شمال غربی کنفرانس غرب این لیگ، در مکان سوم جای دارد، درشهر سالت لیک سیتی ایالت یوتا، میزبان تیم ایندیانا پی سرزبود.

تیم یوتا درحالی به مصاف تیم ایندیانا می رفت که در مقایسه با تیم رقیب ازجایگاه بهتری برخوردار بود. ستارگان یوتا تا پیش ازاین مسابقه ۲۲ پیروزی و تنها ۱۵ شکست در کارنامه این فصل خود داشتند، درحالی که تیم ایندیانا پی سرز ۲۴ شکست داشته وفقط ۱۳ برد را در این فصل رقم زده است.

محمت اوکور بازیکن ترک تیم یوتا جاز در این مسابقه، بالاترین رکورد امتیازآوری خود را به ثبت رساند و با ۴۳ امتیازی که برای تیمش کسب نمود سهم به سزایی در برتری تیم یوتا جاز ایفا کرد.

محمت اوکور ۱۳ پرتاب از ۱۹ پرتابش را درون سبد تیم ایندیانا جای داد و در ۱۴ پرتاب از ۱۵پرتاب ۳ امتیازی اش نیز موفق بود و در مجموع شبی رویایی برای خود و طرفدران تیم یوتا رقم زد.

در آن سوی میدان، دنی گرانگر با ۳۰ امتیاز موفق ترین بازیکن تیم اینیدانا بود ولی نتوانست از باخت ۱۱۳ به ۱۲۰ تیمش جلوگیری کند.

تیم یوتا جاز با کسب بيست و پنجمین برد این فصل خود، چهارشنبه میهمان تیم اوکلاهوما سیتی است و جمعه به مصاف تیم ممفیس گریزلیز می رود.

در دیگر دیدارهای دوشنبه شب گذشته، تیم باستن سلتیکس، مدافع عنوان قهرمانی ۱۱۵ به ۱۰۹ از سد تیم تورنتو راپتورز گذشت، میلواکی باکس ۹۷ به ۹۱ تیم واشنگتن ویزاردز را ناکام گذاشت، نیوویورک نیکس ۱۰۱ به ۹۵ تیم نیواورلینز هورنتس را مغلوب ساخت، نیوجرسی نتس۱۰۳ به ۹۹ بر اوکلاهوما سیتی تاندرز چیره شد و پورتلند ترایل بلیزرز ۱۰۹ به ۹۵ تیم شیکاگو بولز را با شکست مواجه ساخت. در ادامه این رقابتها، سه شنبه شب، ۷ دیدار برگزار خواهد شد.

XS
SM
MD
LG