لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۴۹

تیم سویا یک قدم به مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی باشگاههای اسپانیا نزدیک تر شد


دور رفت مرحله یك هشتم پایانی رقابتهای فوتبال جام حذفی باشگاههای اسپانیا نیز پیگیری شد. رقابتهای موسوم به کوپا دل ری چهارشنبه شب با برگزاری ۵ مسابقه دنبال شد که در یکی از مهمترین دیدارها، تیم سویا ۲ بر یک دپورتیوو لاكرونیا را شكست داد.

دراین پیکار که در ورزشگاه، رومان سانچز پیزخوان شهرسویا برگزار شد، درابتدای نیمه اول تیم میزبان، حملات گسترده ی را بروی دروازه حریف پی ریزی کرد و با گل لوئیز فابیانو پیش افتاد. سپس این تیم با درخشش فردریک کانوته در دقیقه ۴۰ به گل دوم رسید. اما تیم ایالت گالیسیا، دوپورتیو لاکرونیا،در نیمه دوم یکپارچه دست به حمله زد وسرانجام ،۹ دقیقه به پایان بازی توسط عمر براوو به گل رسید. این بازی درپایان ۹۰ دقیقه باهمین نتیجه خاتمه یافت وتیم سویا یک گام به مرحله یک چهارم پایانی نزدیک تر شد. بازی برگشت دوتیم هفته دیگر در لاکرونیا برگزار میشود.

در دیگر دیدارهای شب قبل، تیم والنسیا ، مدافع عنوان قهرمانی درمصاف با تیم راسینگ سانتاندر در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به كار خود پایان داد، خیخون ۳ به ۱ برابر وایادولید به پیروزی رسید، رئال بتیس با یك گل میزبانش یونیون دِ ایرون را مغلوب كرد و پولی دِپورتیو اِخیدو ۳ به ۲ ازسد اسپانیول گذشت.

در ادامه این رقابتها، پنجشنبه شب مایوركا با آلمریا و اوساسونا با اتلتیك بیلبائو دیدار خواهند كرد.

XS
SM
MD
LG