لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۲۶

تيم اُساسونا با درخشش مسعود شجاعی و جواد نکونام مقابل تيم چهارم جدول لا ليگا به تساوی رسيد


درچارچوب هفته هفدهم رقابتهای فوتبال ليگ دسته يک اسپانيا- لاليگا ، تيم اوساسونا که جواد نکونام ومسعود شجاعی را در اختيار دارد در مصاف با تيم سويا - تيم چهارم جدول- به تساوی يک بر يک رسيد. در اين ديدار که در ورزشگاه رامون سانچز پيزخوان شهر سويا برگزار شد، تيم اوساسونا در يک جدال ديدنی موفق شد تيم سويا را با تساوی متوقف کند. گل نخست بازی را تيم سويا توسط حسوس ناباس بدست آورد ولی در نيمه دوم تيم اوساسونا که درانتهای جدول لاليگا جای دارد- توانست به گل برابری دست يابد. اين گل زمانی برای تيم اوساسونا رقم خورد که ضربه مسعود شجاعي- در ميانه راه با دخالت والتر پانديانی به تور دروازه ی سويا نشست. تيم اوساسونا با اين نتيجه ۱۳ امتيازی شد ولی درجايگاهش در انتهای جدول تاثيری نگذاشت.

پيروزی رئال مادريد

در ديگر ديدارمهم يکشنبه شب قبل، تيم رئال مادريد در سانتياگو برنابئو با يك گل بر ويارئال چيره شد. تک گل اين ديدارتوسط آرخن روُبن به ثمررسيد. تيم رئال مادريد که پس از۲ تيم بارسلونا و والنسيا در رده سوم جدول جای دارد- هم اکنون با احتساب اين پيروزی ۳۲ امتيازيست و با تيم دوم تنها يک امتيار فاصله دارد.

درديگر بازيهای اين شب ، وايادوليد با يك گل مغلوب راسينگ سانتاندرشد - آلمريا با همين نتيجه ازسد رئال بتيس گذشت - دپورتيوولاکرونيا با نتيجه ۲ بر يک ميزبانش ختافه را شكست داد- مالاگا با يك گل مقابل خيخون به پيروزی رسيد- ركرتيوواوئلوا ۳ بر يک نومانسيا را مغلوب كرد و آتلتيك بيلبائو و اسپانيول به نتيجه مساوی يک بر يک رضايت دادند.

پيشتازی بارسلونا

در دومسابقه ايی که شنبه شب برگزار شد نيز بارسلونا صدرنشين لا ليگا- درمصاف با رئال مايورکا ۳ بر يک به پيروزی رسيد و ۴۴ امتيازی شد.
در ديدار ديگری والنسيا تيم دوم جدول با همين نتيجه اتلتيکو مادريد را با شکست بدرقه کرد. در جدول رده بندی ليگ يک اسپانيا ، همانطور که اشاره شد- تيم بارسلونا با ۴۴ امتيازموقعيت خود را درصدر جدول حفظ كرده است و تيمهای والنسيا با ۳۳، رئال مادريد و سويا هرکدام با ۳۲ امتياز رده های دوم تاچهارم را در اختيار دارند.

XS
SM
MD
LG