لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۲۰

نشریه تندرو چاپ تهران: کمک های مالی ایرانیان به اهالی غزه برای ساخت موشک های حماس


مقامات و نهادهای جمهوری اسلامی در حالی طی روزهای اخیر از شهروندان ایرانی درخواست می کنند تا کمک های نقدی خود را برای کمک به مردم غزه اهداء کنند که به نوشته یک هفته نامه تندرو چاپ تهران مبالغ دریافتی از مردم ایران برای ساخت موشک های حماس که اسرائیل را مورد هدف قرار می دهند ، هزینه می شود.

نشریه " یالثارات " ارگان انصار حزب الله در شماره دی ماه در ستونی با عنوان " سیاست به روایت یک همولایتی" به تبیین راهکارهای مقابله ایرانی ها با اسرائیل پرداخته است.

از جمله مواردی که یالثارات به آن اشاره کرده چنین است:" جمع آوری کمک های مالی ( مقدار آن مهم نیست ) و تقدیم آن به نمایندگان جنبش های جهاد اسلامی فلسطین و حماس در ایران تا ما هم در هزینه موشک های قسام شریک باشیم!"

موشک قسام جنگ افزاری دست ساز است به طول ۱٨۰سانتیمتر و حامل حدود شش کیلوگرم ماده منفجره تی ان تی که حماس برای حمله به شهرهای جنوبی اسرائیل از آن استفاده می کند. اسرائیل با هدف متوقف ساختن شلیک این موشک ها، نوار غزه تحت کنترل این گروه را از آسمان، زمین و دریا مورد حمله قرار داده است.

هفته نامه یالثارات همچنین توصیه های دیگری نیز برای مقابله با اسرائیل به مخاطبان خود ارائه کرده است که چند نمونه آن چنین است : " فرستادن ایمیل های تهدید آمیز به شهروندان رژیم جعلی اسرائیل ( به زبان انگلیسی و با محتوای اینکه اگر گورتان را از فلسطین گم نکنید فلسطین را به مقبره دائمی شما تبدیل خواهیم کرد و یا همه شما را به دریا خواهیم ریخت!)" و نیز " نفوذ به سایت های دولتی رژیم صهیونیستی و آلوده کردن آنها به ویروس. "

نشریه یالثارات درحالی از هزینه کردن کمک های مالی شهروندان ایرانی به فلسطینی های ساکن غزه برای ساختن موشک های حماس سخن به میان آورده است که مقامات جمهوری اسلامی همواره اتهام کمک تسلیحاتی به ستیزه جویان فلسطینی را رد کرده اند.

XS
SM
MD
LG