لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۳۵

مسابقات هاکی روی یخ لیگ NHL درشب سال نو


مسابقات هاکی روی یخ لیگ NHL درشب سال نو با برگزاری ۷ دیداردنبال شد که درمهمترین دیدار تیم صدرنشین جدول ومدعی شماره یک قهرمانی تیم سان حوزه شارکز به چهارمین شکست خود رضایت داد.

تیم سان حوزه شارکز درسی و هفتمین پیکارش دراین فصل از رقابتها، شب گذشته به مصاف تیم مینه سوتا وایلد رفت. ابتدا اُوئن نولان برای تیم میزبان مینه سوتا گلزنی کرد اما پس از آن بازی به جنجال کشیده شد ودرخاتمه وقتِ دوم مسابقه کوین ستوگچی کار را به تساوی کشاند. دروقت سوم و پایانی بازی کریس کولانوس باردیگر تیم مینه سوتا را پیش انداخت و ستوگچی نیز تیم سان حوزه را صاحب گل تساوی بخش نمود. اما درحالیکه طرفداران تیم مینه سوتا به این نتیجه راضی بودند برنت بورنز با گل خود در واپسین لحظات پیروزی را به اردوی این تیم وهوادارانش هدیه داد.

این هجدهمین بُرد تیم مینه سوتا وایلد دررقابتهای این فصل بشمار میرود. این تیم هم اکنون در مکان نهم کنفرانس شرق لیگ NHL جای دارد.

دردیگر دیدارها تیم نیویورک آیلندرز پس ازشکست از تیم همشهری خود نیویورک رنجرز دیشب به مصاف تیم فلوریدا پنترزرفت وموفق شد با دو گل مایک کورمی شان برگن هایم و مارک اِشترایت به پیروزی ۴ بر ۲ دست یابد. همچنین تیمهای فینیکس کویوت، کارولینا هوریکنز،دالاس استارز، کولمبوس بلوجاکتز و کالاگاری فلیمز در مقابل حریفانشان به پیروزی رسیدند.

XS
SM
MD
LG