لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۰۳

دانشگاه آزاد هم دانشجويان را ستاره دار كرد


روزنامه اعتماد ملی از محروم شدن از تحصيل «دانشجويان ستاره دار» در «دانشگاه های آزاد» خبر می دهد. به نوشته اين روزنامه، از دو سال پيش تعدادی از دانشجويان دانشگاه‌ها با ستاره‌ای بر سينه از ادامه تحصيل و نشستن پشت ميزهای دانشگاه در كارشناسی ارشد محروم شدند و امسال بازهم همان دانشجويان در ‌نشست خبری ‌ای علاوه بر آنكه به عدم پيگيری مسوولا‌ن و بلا‌تكليف‌ بودن خود اعتراض كردند، خبری از ستاره‌دار شدن برخی دانشجويان دانشگاه آزاد اسلا‌می را نيز دادند.

در اين نشست كه در دفتر« نشريه نامه» برگزار شد اعلام شد ابتدا در سال ٨٥ از ادامه تحصيل ٦ نفر ممانعت به عمل آمد، و بعد از آن كم‌كم تا امروز بر اين تعداد افزوده شد تا اينكه هم‌اكنون ٢٣ دانشجو و جوان ايرانی از ادامه تحصيل محروم شده‌اند.

به نوشته اعتماد ملی، در آزمون سال ‌جاری دانشگاه آزاد تعدادی از دانشجويان با ستاره را از ادامه تحصيل محروم كردو به گفته برخی از فعالا‌ن دانشجويی نزديك به ٤٠ نفر پس از اعلا‌م نتايج آزمون كارشناسی ارشد سال جاری موفق به اخذ كارنامه نهايی نشده‌اند. به گفته برخی از مسوولا‌ن اين دانشگاه‌ها، دانشجويان به دلا‌يل اخلا‌قی يا فعاليت‌های خارج از شأن دانشگاهی بايد با رضايت مسوولا‌ن دانشگاه ادامه تحصيل دهند.

XS
SM
MD
LG