لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۲۴

محمود احمدی نژاد به مناسبت تولد عيسی مسيح از تلويزيون بريتانيا پيامی برای جهان خواهد فرستاد


قرار است محمود احمدی نژاد رئيس جمهوری اسلامی ايران بمناسبت کريسمس در تلويزيون کانال چهاربريتانيا که یک فرستنده تجاری است و با بی بی سی ارتباطی ندارد، با ارسال پيامی بگوید که اگر عيسی مسيح امروز در جهان بود با «قدرت های تجاوزگر، خشن، و زورگوی» جهان از در مخالفت در می آمد.

پيام روز کريسمس آقای احمدی نژاد از کانال ٤ تلوزيون بريتانيا بعنوان «آلترناتيو» پيام سالانه سنتی ملکه اليزابت، پخش خواهد شد.

آقای احمدی نژاد در سخنرانی خود ميگويد «اگر عيسی مسيح امروز بر روی زمين بود... با برافراشتن پرچم عدالت و عشق به بشريت در مخالفت با جنگ طلبان، اشغالگران، تروريستها و زورگوها در سراسر جهان، به پا می خاست.»

سفير اسرائيل در بريتانيا پيام محمود احمدی نژاد و پخش آن را به دليل آنکه رئيس جمهوری اسلامی ايران هولوکاست را انکار کرده و خواستار نابودی اسرائيل شده است، محکوم کرد.

رئيس کانال ٤ بريتانيا دليل انتخاب احمدی نژاد را ارائه ديدگاه ديگری از جهان در اين دوران بحرانی روابط بين المللی، ذکر کرد.

کانال تلويزيونی بريتانيائی هر سال بمناسبت کريسمس يک ديدگاه «آلترناتيو» را پس از پیام ملکه الیزابت پخش ميکند. سال گذشته جسی جکسون شخصيت سياسی آمريکائی و «مارج سيمپسون» کاراکتر کارتونی آمريکا برای اين منظور انتخاب شده بودند.

XS
SM
MD
LG