لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۵۱

نگاهی به چند خبر ورزشی


سفر با اما و اگر تیم ملی فوتبال ایران به اسپانیا

تیم ملی فوتبال ایران، پس ازبازگشت از بازیهای چهار جانبه عمان، قراراست برای برگزاری یک اردوی تداركاتی و دیداری دوستانه، چهارشنبه به اسپانیا سفر کند و در برابر تیم منتخب گالیسیا به میدان برود.

پیش از این قرار بود، تیم ملی ایران امروز، یکشنبه، عازم اسپانیا شود و طی یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم باسک برود که با خودداری این تیم اسپانیایی از مسابقه در برابر تیم ایران، سفرملی پوشان ایران نیز به روز چهارشنبه موکول شد.

درخشش تیم کاراته ایران

۴ نشان طلا، ۶ مدال نقره و ۹ گردن آویز برنز حاصل تلاش کاراته کاهای ایران در پايان رقابتهای سبک کوبه اوزکای قهرمانی آسيا در مالزی بود.
عصر امروز فرزاد آقاعلی در وزن منهای ۵۵ کيلوگرم با غلبه بر حريف خود، نشان طلا به گردن آويخت. در بخش بانوان هم الهه رضازاده بر سکوی قهرمانی ايستاد و نشان طلا گرفت و مهدی کمانی در وزن منهای ۵۵ کيلوگرم نشان برنز دريافت کرد.

در رده سنی نوجوانان، محمد رضا گيلان پور، نشان نقره گرفت و کوروش زاکری برنز دريافت کرد. اما ديروز در بخش کاتای انفرادی و تيمی کارته کاهای ایران، موفق شدند ۱۳ مدال کسب کنند و با احتساب نشان های دريافتی امروز، مجموع مدالهای کاروان ورزشی ايران در رقابتهای آسيايی سبک کوبه اوزاکای مالزی به ۱۹ مدال رسيد .

داوران ایرانی تنیس در جام دیویس

علی نیلی وعلی كاتبی داوران بین المللی تنیس ایران برای قضاوت در مسابقات جام دیویس سال ۲۰۰۹ قاره ها انتخاب شدند.

پیروزی تیم بسکتبال مهرام در نخستین گام

در ادامه بيستمين دوره رقابتهای بين المللی بسکتبال دبی در امارات، تيم بسکتبال مهرام تهران، نماينده ايران در اين بازيها در نخستين گام موفق به شکست حريف لبنانی خود شد. در اين مسابقه تيم بسکتبال مهرام دارنده عنوان قهرمانی باشگاه های برتر ايران، در ديدار نخست خود، یکشنبه شب مقابل تيم المتحد لبنان به ميدان رفت و با ۱۰ امتياز اختلاف با نتيجه ۸۴ بر ۷۴حريف خود تيم المتحد را شکست داد.

در ادامه این رقابتها تیم مهرام تهران به ترتيب با تيمهای الجيش سوريه ، تيم ملی امارات و اردن مسابقه می دهد.

XS
SM
MD
LG