لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۲۵

چند خبر ورزشی


دومین دوره رقابتهای ووشوی قهرمانی جهان

در دومین دوره رقابتهای ووشوی قهرمانی جهان - درجزیره بالی اندونزی- و در ادامه رقابتهای رده سنی پایه، مهدی مختارپور ، نخستین مدال كاروان ووشوی ایران را كسب كرد.

مختارپور در بخش تالوی نونهالان و در فرم جین شو- امتیاز ۹⁄۱۵ را كسب كرد و صاحب گردن آویز برنز شد. ولی فاطمه ابراهیمی در بخش تالو جوانان در فرم دائو شو به اجرای فرم پرداخت و با كسب امتیاز ۸⁄۷۵ در رده بندی برای كسب مدال قرار نگرفت.


خداداد عزیزی یك سال از تیم داری و هرگونه فعالیت درعرصه فوتبال محروم شد

براساس حكم كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خداداد عزیزی قائم مقام باشگاه پیام یك سال از تیم داری و هرگونه فعالیت درعرصه فوتبال، محروم و به پرداخت جریمه نقدی محكوم شد. وی متهم شده است در درگیری های پس ازمسابقه دو تیم پیام خراسان ومقاومت بسیج سپاسپی شیراز نقش داشته است.


مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان جهان

در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان جهان نوشاد عالمیان- تنها نماینده ایران، دیدارهای خود در بخش انفرادی را با پیروزی آغاز کرد.در مسابقه ای که از گروه ٩ مرحله مقدماتی برگزار شد، نوشاد عالمیان با نتیجه ۳ بر صفر-چی یونگ- ازهنگ گنگ را شکست داد.

پینگ پنگ باز ۱۷ ساله ایران امشب دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی را مقابل -سیک جونگ- از کره برگزارمی کند.


مسابقات بين المللي تنيس نايروبی

در ادامه مسابقات بين المللی تنيس نايروبی در کنيا- يک پيروزی و يک شکست در رقابتهای انفرادی برايتنیس بازان جوان ایران رقم خورد. ارسلان محمدی تنيس باز جوان ايرانی موفق شد با غلبه بر شادي خلف از مصر با نتيجه ۲ بر صفر به جمع ۸ بازيکن برتر و مرحله يک چهارم نهائی راه پيدا کند. محمدی در اين مرحله و جهت راه يافتن به جمع ۴ نفر پايانی اين رقابتها بايد با ماشاهو ازهند که دارای بخت دوم قهرمانی است ديدار کند. اما ديگر بازيکن جوان ایران کيارش سوری از راه يابی به جمع ۸ نفر برتر باز ماند. او در مرحله يک هشتم پايانی با شکست برابر حريف آفريقائی خود از گردونه رقابتهای انفرادی حذف شد.

XS
SM
MD
LG