لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۰۹

گزارش هنری: بیلی کرینگنتون با «یک ذره از همه چیز» به صدر فهرست موسیقی کانتری بازگشت 


مری مورنینگ استار، خبرنگار صدای آمریکا، واشنگتن

بیلی کرینگنتون ۳۵ ساله با انتشار آلبوم سوم خود به نام «یک ذره از همه چیز» بار دیگر به صدر فهرست موسیقی کانتری بازگشته است.

آهنگ «زندگی، عشق و معنا » در این آلبوم نمایانگر لحن امیدوار بیلی کرینگنتون جورجیایی است که پس از سه سال اولین آلبوم جدید خود را منتشر کرده است.

بیلی کرینگنتون در سال ۲۰۰۷ با مشکلات بسیاری روبرو بود و به دلیل لارنژیت شدید حتی ناچار شد تور کنسرت های خود را لغو کند.

در ضمن برای حل مشکل عصبانیت ناشی از آزار و اذیت جسمی در دوران کودکی در بیمارستان بستری شد تا در یک دوره درمان 30 روزه از شوک روانی پیامدهای این آزار و اذیت رها شود.

بیلی کرینگنتون پس از پایان دوران درمان، شش ماه در هاوایی اقامت گزید تا به تجربه های زندگی خود بیاندیشد. وقتی بیلی کرینگنتون به نشویل بازگشت، با همکاری کارسون چمبرلین تهیه کننده موسیقی، کار روی دیسک فشرده « یک ذره از همه چیز» را آغاز کرد.

بیلی در مورد این آلبوم می گوید:« همانطور که نام آلبوم اشاره می کند، یک ذره از همه چیز را در خود جای داده، یک کم از آهنگ هایی که خودم نوشته ام و بعضی هم آهنگ هایی است که آهنگ سازان معروف نشویل ساخته اند و بعضی از آهنگ ها واقعا کانتری هستند و بعضی واقعا روح نوازند. یک یا دو آهنگ هم بیشتر به سبک پاپ نزدیک هستند. آلبوم متنوعی از همه سبک هاست و البته تفاوت چندانی با آلبوم قبلی ندارد. اما مطمئنم از آن خوشتان می آید.»

بیلی که در سرودن اشعار پنج آهنگ آلبوم جدید خود دست داشته می گوید این آلبوم شنونده ها را با شخصیت او، و تاثیرات متنوع موسیقیایی که از آن ها الهام گرفته، بیشتر آشنا می کند.

بیلی کرینگنتون می گوید من از هنرمندان بسیاری الهام گرفته ام و همه را دوست دارم. همیشه تاثیر آن ها در آثار من برجسته بوده است. من همه انواع موسیقی را دوست دارم و این آلبوم در واقع انعکاسی از شخصیت من است.

اولین تک آهنگ آلبوم « یک ذره از همه چیز» در صدر فهرست آهنگ های کانتری هفته قرار گرفته است.

XS
SM
MD
LG