لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۰۹

گزارش هنری :مدونا و گای ریچی در دادگاهی در لندن بطور قانونی از هم جدا شدند


ازدواج هشت ساله مدونا ستاره ۵۰ ساله موسیقی پاپ آمریکا و گای ریچی ، فیلمساز انگلیسی فیلم قفل، انبار و دوبشکه باروت پس از شش هفته گذراندن مراحل مختلف قانونی طلاق پایان یافت و این دو از هم جدا شدند.

بنا برگزارش رسانه های بریتانیایی از منابعی نامشخص، در نتیجه این طلاق ،بیشتر ثروت مدونا که به مبلغی در حدود ۳۰۰ میلیون پوند ( ۴۴۶ میلیون دلار) تخمین زده شده است به خود این ستاره تعلق خواهد گرفت.

مطبوعات عصر جمعه لندن نوشتند: مدونا و گای ریچی درمورد چگونگی نگهداری از فرزندان خود نیز به توافق رسیده اند.

مدونا و گای ریچی صاحب یک پسر ۸ ساله به نام روکو هستند و فرزند دیگر آن ها دیوید باندای ۳ ساله است که درسال ۲۰۰۶ در سفری که مدونا به آفریقا داشت او را به فرزندی قبول کرده بود. قرار است تا روکو و دیوید باندا بین انگلستان و آمریکا در رفت و آمد باشند.

دختر ۱۲ ساله مدونا، لودرس، نتیجه رابطه کوتاه مدتی است که این خواننده با مربی شخصی اش کارلوس لئون داشته است. لودرس نیز با مادر خود در ایالات متحده زندگی خواهد کرد.

مدونا وگای ریچی در سال ۲۰۰۰ در قصری در مناطق کوهستانی اسکاتلند ازدواج کردند. بنا بر گزارش خبرگزاری آسوشیتد پرس، رابطه بین مدونا وهمسرش از پس از پذیرفتن فرزندی از کشور مالاوی به سردی گرائید.

مدونا و گای ریچی در ماه های گذشته موضوع اخبار و شایعات مختلف نشریات هنری بوده اند و مدت ها بود که شایعه طلاق آن ها بر سرزبان ها بود تا بالاخره چندی پیش این دو اعلام کردند که در حقیقت قصد جدائی از یکدیگر را دارند.

مدونا و گای ریچی صاحب املاک گوناگونی در شهرهای مختلف جهان از جمله لندن، لس آنجلس و قصری در منطقه ویلتشایر بریتانیا هستند.

مدونا که نام اصلی او مدونا لوییز ورونیکا سیکونه است در شانزده ماه اوت ۱۹۵۸ در بی سیتی ایالت میشیگان به دنیا آمد و پس از نقل مکان به نیویورک در مدت کوتاهی پس از آغاز فعالیت های هنری به معروفیت رسید و تبدیل به یکی از تندیس های موسیقی پاپ در سطح جهان شد.

مدونا از همسر اول خود شاون پن بازیگر و کارگردان سینما که در سال ۱۹۸۵ با او ازدواج کرده بود در سال ۱۹۸۸ جدا شد. ازدواج مدونا و شاون پن ازدواجی جنجال برانگیز بود که از مشکلات اصلی آن حضور دائمی خبرنگاران هنری (پاپاراتزی) در زندگی روزمره این زوج و جنگ و درگیری های شاون پن با آن ها بود.

XS
SM
MD
LG