لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۵۹

مسابقات بسکتبال لیگ حرفه ای NBA


مسابقات بسکتبال لیگ حرفه ای NBA چهار شنبه شب با ده دیدار پیگیری شد که درمهمترین آنها، تیم کیلیولند کاوالیرز در ورزشگاه آبورن هیلز شهردیترویت در ایالت میشیگان به سومین باخت خود رضایت داد.

در این مسابقه تیم دیترویت پیستونز موفق شد با درخشش یار تازه به خدمت گرفته ی خود آلان آیورسن به هشتمین برد این فصل خود دست یابد. آلان ایورسن با کسب ٢٣ امتیاز بهمراه رشید والاک که ۲۱ امتیاز بدست آورد، با پیشتازی در کواتر چهارم ، ۹۶ به ۸۹ از سد تیم کلیولند کاوالیرز گذشت.

شوالیه های کلیولند که به همراه ستاره این تیم لبران جیمز امید پیروزی داشتند هرچه تلاش کردند نتوانستند از باخت تیم خود جلوگیری کنند. لبران جیمز ۲۵ امتیاز بدست آورد ولی این برای پیروزی کافی نبود. در دیگر دیدارها تیم؛ آتلانتا هاوکس ۹۱ به ۸۷ تیم واشنگتن ویزاردز را شکست داد. تورنتو راپتورز ۱۰۱ به ۹۵ از سد تیم میامی هیت گذشت. دلاس ماوریکس ۹۶ به ۸۶ هیوستون راکتس را مغلوب ساخت و مینه سوتا تیمبرولوز ۱۰۲ به ۹۶ فیلادلفیا سونی سیکسرز را دره کوبید. تیم شیکاگو بولز در مصاف با تیم پورتلند بایزرز ۷۴ به ۱۱۶ شکست را متحمل شد و سان آنتونیو اسپرز ۸۱ به ۹۱ در مقابل دنور ناگتس به ششمین شکست این فصل خود تن داد. تیم ساکرامنتو کینگز ۱۰۵ به ۸۸ بر تیم نیواورلینز هورنتس چیره شد و لس آنجلس کلیپرز ۱۰۸ به ۸۸ یازدهمین شکست تیم اوکلاهوما سیتی توندر را رقم زد. این رقابتها پنجشنبه شب تنها با دو دیدار دنبال میشود که لس آنجلس لیکرز میهمان تیم فینیکس سانز است و بوستون سلتیکس از همین تیم دیترویت پیستونز پذیرایی میکند.

XS
SM
MD
LG