لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۰۴

قوی ترين مردان جهان در تهران


رقابتهای بين المللی قوی ترين مردان جهان که با حضور ۶ ورزشکار خارجی و ۴ ورزشکار ایرانی، برای نخستین بار در تهران برگزار میشود در سه مرحله به پايان رسيد.

در اين مسابقات که در ۷ دور برگزار ميشود، نتايج سه مرحله مشخص شده است که در مرحله اول، محمد شهلايی ورزشکار ایرانی از انگليس به مقام سوم رسید. روح الله دادشی و نقدعلی اسماعيلی از ايران ششم و هشتم شدند و محمد محمدی ديگر ورزشکار ايرانی در رده آخر قرار گرفت. در مرحله دوم؛ ورزشکاران ايران ، محمد محمدی ، علی اسماعيلی و روح الله دادشی به ترتيب در رده های چهارم، پنجم وهفتم قرار گرفتند و درمرحله سوم که بخش کشیدن خودرو به مسافت ۲۵ متر بود، محمد محمدی دوم شد و محمد شهلايی از انگليس به مقام سوم رسید. نقدعلی اسماعيلی و روح الله دادشی از ايران در اين قسمت ششم و هفتم شدند.

اين مسابقات پنجشنبه شب درچهارمرحله باقيمانده بارقابتِ ورزشکاران در سالن دوازده هزار نفری تهران ادامه دارد.

در خبری ديگر تیم ملی واترپلوی ایران، برای کسب آمادگی بیشتر جهت حضور درمسابقات قهرمانی آسیا كه اسفندماه امسال در چین برگزارمی شود، بابرپایی اردویی ۱۲ روزه، دهم آذرماه عازم بوداپست پایتخت مجارستان می شود. درکنار این اردو، قرار است تیم ملی واترپولوی ایران- چند مسابقه دوستانه و تداركاتی نیزبرگزار کند.

همچنين دور ششم رقابتهای المپیاد جهانی شطرنج، با یک برد ویک تساوی برای تیم ایران همراه بود. در ادامه رقابتهای سی و هشتمین دوره المپیاد جهانی شطرنج، که با حضورشطرنج بازان برتربیش از ۱۵۰ کشور جهان،درشهردرسدن آلمان جریان دارد ، تیمهای مردان و زنان ایران به ترتیب مقابل تیمهای یمن و السالوادور قرار گرفتند ویک پیروزی و یک تساوی به دست آوردند.

XS
SM
MD
LG