لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۳۴

خبرهای ورزشی از ايران


تنیس فیوچرز کیش

سومين روز مسابقات بين المللی تنيس فيوچرز کيش با پیروزی شاهين خالدان نماینده ایران دررقابتهای انفرادی به همراه مـحمـد مهذب نيا تنیس باز ایرانی در رقابتهای دوبل همراه بود. درهفته دوم اين مسابقات روز دوشنبه، ۱۶ بازی انفرادی و ۸ بازی دوبل در مجموعه المپيک کیش برگزار شد که نام این دو تنیس باز در میان پیروزمندان قرار داشت.اين مسابقات امروز، سه شنبه، نیز با برگزاری ۸ بازی دوبل پيگيری شد.

قهرمانی تیم تكواندوی دانشگاه آزاد ایران

تیم تكواندوی دانشگاه آزاد ایران، قهرمان رقابتهای بین المللی دانشجویان در صربستان شد.این تیم با كسب ۶ نشان طلا، یك نقره و ۳ برنز به مقام قهرمانی دست یافت.در این رقابتها یونان دوم شد و تیم آلمان در جایگاه سوم ایستاد.
در بخش انفرادی این مسابقات سجاد خوش سیرت، علیرضا نصر آزادانی، یوسف كرمی، آرمان عطایی، وحیدعبداللهی و مرتضی رستمی به نشان طلا دست یافتند، حامد جعفری نقره گرفت و مهدی بی باك، مهدی احمدی و محمد هداوند، نشان برنز را به خود اختصاص دادند.

کاراته ایران در ژاپن

تيم ملی کاراته ايران برای شرکت درنوزدهمين دوره مسابقات جهانی کاراته، سه شنبه وارد ژاپن شد. تيم ملی کاراته ايران از پنجشنبه مسابقات خود را در دو بخش کوميته و کاتا آغازميکند.

گفتنی است پس ازخروج مهدی جعفرقلی زاده، کاراته کار تیم ملی ایران از اردوی آلمان، و شایعات مربوط به پناهنده شدن این ورزشکار، سازمان تربیت بدنی از ورزشکاران تیم ملی کاراته، جهت بازگشت آنها به ایران ودیعه دریافت کرده است.

و درخبری دیگر از کاراته مقام دوم تیم کیوکوشین کای ایران در مسابقات بین المللی کاپ آزاد جهانی کاراته سبک کیوکوشین کای در باکو، تیم ایران با یک مدال طلا و دو مدال برنز مقام دوم را به خود اختصاص داد.

این مسابقات یک روزه با حضور ۴۸ کاراته کارسبک کیوکوشین کای از ۱۸ کشور جهان روز دوشنبه در وزن های ۶۰، ۷۰ و ۸۰ کیلوگرم در پایتخت جمهوری آذربایجان برگزار شد.

ایمان دریابیگی مدال طلا را از آن خود کرد، رحمت شیری و مصطفی عباسلی مدالهای برنز را به خود اختصاص دادند.

در این دوره از مسابقات تیم جمهوری آذربایجان با کسب یک مدال طلا و دو نقره و دو برنز مقام اول را به دست آورد و پس از تیم ایران، تاجیکستان با یک طلا ودو برنزمقام سوم را به خود اختصاص داد.

XS
SM
MD
LG