لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۱۹

ايران در رقابت های کشتی فرنگی، وزنه برداری و فوتبال جوانان


قهرمانی تیم كشتی فرنگی دانشگاه آزاد

رقابتهای كشتی فرنگی جام باشگاه های آسیا با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد به پایان رسید.

در روز پایانی این رقابتها كه در شهر امان،پایتخت اردن، جریان داشت، محمدرضا قضایی در وزن ۶۰ كیلوگرم، علی محمدی در وزن ۶۶ كیلوگرم و مهدی شربیانی در وزن ۱۲۰ كیلوگرم، با پیروزی مقابل حریفان خود، صاحب نشان طلا شدند. داوود اخباری، كشتی گیر وزن ۸۴ كیلوگرم ایران نیز چهارشنبه شب برای کسب مدال طلا به روی تشک رفت. اما تیم دانشگاه آزاد پیش از این مسابقه با كسب ۶ نشان طلا، به مقام قهرمانی این رقابتها دست یافت.

دو نشان نقره و یك مدال برنز برای تیم ایران

رقابتهای وزنه برداری باشگاه های آسیا در رده سنی بزرگسالان با دو نقره و یك برنز برای تیم ایران ادامه یافت. در رقابتهای امروز در كره جنوبی كه در دو دسته ۷۷ و۸۵ كیلوگرم برگزار شد، محمدحسین برخواه و حسین آبرون از تیم مناطق نفت خیز جنوب به مدال های نقره و برنز و حامد ابراهیمی از تیم ملی حفاری به مدال برنز رسیدند.

آخرین مسابقه تیم ملی فوتبال جوانان ایران

در مرحله نخست مسابقات فوتبال قهرماني جوانان آسيا ، انتخابي جام جهاني سه شنبه شب چهار ديدار از گروه هاي اول و دوم انجام گرفت که طي آنها تيم جوانان ايران که با دو شکست از صعود بازمانده بود در ديداری تشريفاتي، با دو گل بر يمن غلبه کرد و بازيهاي خود را در اين رقابتها به پايان رساند. در ساير بازيها نیز تيمهاي امارات و کره جنوبي ، حريفان خود را شکست دادند و دیدار عربستان و ژاپن نیز به تساوي انجاميد.


XS
SM
MD
LG