لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۵۰

چند خبر کوتاه از ورزش ايران


پور محمدی: انتخاب محمد علی آبادی به سمت رئیس کمیته ملی المپیک خلاف قانون است

مصطفی پور محمدی رئیس سازمان بازرسی كل كشور انتخاب محمد علی آبادی را به عنوان رئیس كمیته المپیك خلاف قانون دانست. مصطفی پورمحمدی با بیان اینکه به سازمان تربیت بدنی تذكر داده شده است كه منع قانونی وجود دارد، گفت: اگر قانون اصلاح نشود، خواهیم خواست كه از مسئولیتهای خود انصراف دهند

تیراندازی با کمان

تیم تیراندازی با کمان مردان ایران درمسابقات آسیایی جایزه بزرگ فیلیپین با کسب مقام سومی به کار خود پایان داد. در این رقابتها که در مانیل فیلیپین برگزار شد ، تیم کامپوند ایران متشکل از رضا زمانی نژاد پرویز صادقی ، مجید احمدی ، در دیدار رده بندی با برتری بر تیم مالزی با کسب مقام سوم تیمی به مدال برنز رسید.

شمشیربازی

تیمهای شمشیربازی نوجوانان و جوانان ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا در كره جنوبی یك مقام پنجمی كسب كردند. در جریان این رقابتها تیم شمشیربازی اسلحه اپه تیمی جوانان پسر ایران امروز با قبول شكست ۴۵ بر ۴۳ مقابل تیم قزاقستان در رده پنجم آسیا قرار گرفت . در ادامه این رقابتها فردا در اسلحه سابر تیم جوانان پسر ایران مبارزات خود را آغاز خواهد كرد.

انصراف از مسابقه با ورزشکاران اسرائیلی

در خبری دیگرازشمشیربازی دو ملی پوش ایران، در رقابتهای جام جهانی كلاس A اپه در قبرس، مقابل شمشیربازان اسرائیلی به میدان نرفتند. حجت حكیمیان و علی یعقوبیان با دعوت و هزینه میزبان، دراین رقابتها شرکت کرده بودند.

XS
SM
MD
LG