لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۷:۳۱

خبرهای ورزشی ايران: واليبال و بدمينتون


پیروزی تیم ملی والیبال نوجوانان پسر ایرانی

در سومین روز رقابتهای والیبال قهرمانی آسیا - اقیانوسیه كه در سریلانكا برگزار می شود - در گروه دو ، تیم ایران كه در دو بازی گذشته خود در این پیكارها به برتری رسیده بود، رو در روی قزاقستان در سه ست پیاپی به پیروزی رسید. در این بازی تیم ملی ایران با نتایج ۲۵ بر ۱۷ ، ۲۵ بر ۶ و ۲۵ بر ۱۴ حریف خود را شكست داد . در بازی های برگزار شده اینروز تایلند ۳ بر صفر كویت را شكست داد ، ژاپن ۳ بر ۲ بر هند غلبه كرد و چین تایپه در ۳ ست بر مالدیو چیره شد. تیم ملی نوجوانان ایران جمعه به مصاف تیم ملی كویت خواهدرفت.

والیبال تیم ملی دختران نوجوان ایران

در ادامه هفتمين دوره رقابتهاي واليبال قهرماني دختران نوجوان آسيا، که با حضور ۱۲ تيم در فيليپين بر گزار میشود، امروز تيم ايران براي کسب رده نهمي پس از 5 گیم تلاش، نتيجه را به تيم هند واگذار کرد. تيم واليبال دختران نوجوان ايران که نخستين حضور خود در اين رقابتها را تجربه مي کند فردا براي رده يازدهمي اين بازيها برابر تيم واليبال سريلانکا قرار مي گيرد.

بدمینتون ایران

نمایندگان ایران به دیدارهای پایانی راه یافتند. همچنین نگین امیری پور، نخستین نشان برنز تیم ایران را در بخش انفرادی بانوان كسب كرد. دربدمینتون دونفره زنان، زوج نگین امیری پورو سحرزمانیان ،به دیدار پایانی صعود كردند. تیم دو نفره نیز تیم امیرپور و زمانیان با پیروزی مقابل تیم هند ، جمعه برای كسب نشان طلا ، تلاش خواهند كرد.

در بدمینتون مردان ،علی شاه حسینی و محمدرضا خردمندی به نیمه نهایی صعود کرد. در بازیهای دونفره نیز، تیم علی شاه حسینی و محمدرضا خردمندی، در دیدار نهایی، تیمی از سوریه را پیش رو دارند.

XS
SM
MD
LG