لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۲۴

خبرهای ورزشی ايران: بسکتبال، واليبال نوجوانان، راگبی و دوچرخه سواری


راهيابی تيم بسکتبال دانشجويان ايران به ديدار پايانی رقابتهای قهرمانی آسيا

تيم بسكتبال دانشجويان ايران نيز به فينال دومين دوره رقابتهای آسيايی راه يافت.در اين دوره از رقابتها كه در چين تايپه برگزار ميشود، تيم بسكتبال ايران با كسب ٤ پيروزی پياپی به مرحله پايانی اين رقابتها راه يافت و در ديدار پايانی اين رقابتها در مقابل چين به ميدان خواهد رفت.

تيم ملی نوجوانان ايران در فينال آسيا

تيم ملی نوجوانان ايران به فينال رقابتهای قهرمانی آسيا راه يافت. در مرحله نيمه نهايی رقابتهای نوجوانان آسيا در ازبكستان ، تيم ملی ايران به مصاف امارات رفت و با سه گل حريف خود را شكست داد.

تيم ملی ايران در مرحله گذشته با شكست تيم ملی سوريه موفق شده بود به جام جهانی ٢٠٠٩ كه در نيجريه برگزار ميشود، راه يابد. نوجوانان ايران شنبه آينده بازی فينال را مقابل برنده بازی ژاپن و كره جنوبی برگزار ميكند. ايران اولين بار در سال ٢٠٠١ به عنوان نايب قهرمان آسيا به جام جهانی نوجوانان راه يافت که با تحمل سه شکست مقابل کاستاريکا، مالی و پاراگوئه به کارخود پايان داد.


دومين پيروزی تيم واليبال نوجوانان ايران

نوجوانان واليباليست ايران دومين بازی خود را در رقابتهای واليبال قهرمانی آسيا - اقيانوسيه با برتری پشت سر گذاشتند.
درادامه هفتمين دوره اين مسابقات كه در سريلانكا برگزار ميشود ، روز چهارشنبه تيم نوجوانان ايران رو در روی تايلند قرار گرفت و با نتيجه ٣ بر صفر به پيروزی دست يافت.

نوجوانان ايران كه روز سه شنبه نيز در نخستين ديدار خود در اين رقابتها، ٣ بر ١ ژاپن را شكست داده بودند ، پنجشنبه به مصاف تيم قزاقستان می روند.

دعوت از راگبی بازان ايران به تيم آسيا

در پی درخشش تيم راگبی ايران در رقابتهای آسيايی قرقيزستان، ٤ بازيكن ايرانی در تيم منتخب آسيا جای گرفتند. بر اين اساس كنفدراسيون راگبی آسيا اعلام كرد يوسف جلالی ، بهرام حامدی ، احمد اتحاد پور و حميدرضا تقوی نژاد به تيم منتخب آسيا، دراگون تيم، دعوت شده اند. تيم منتخب آسيا قرار است روز ٢٧ مهر در يك بازی دوستانه در كلمبو به مصاف تيم سريلانكا برود.

و آخرين خبر

قدردانی از کاپيتان تيم دوچرخه سواری ايران

حسين عسگری كاپيتان تيم ملی دوچرخه سواری ايران پس از قرارگرفتن در صدر جدول رده بندی امتياز آورترين ركابزنان حاضر در تورهای آسيايی در سال ٢٠٠٨، برای دومين بار به عنوان نماينده قاره كهن به مراسم تقدير از برترين های جهان دعوت شد.

مراسم قدردانی از امتياز آورترين ركابزنان قاره ها همه ساله با حضور صدرنشينان ٥ قاره برگزارميشود و تاکنون سه دوره آن برگزار شده است.

XS
SM
MD
LG