لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۱۹

بسکتبال دانشجويان و واليبال نوجوانان ايران


رقابتهای بسکتبال دانشجويان، قهرمانی آسيا

در ادامه دومين دوره رقابتهای بسکتبال دانشجويان، قهرمانی آسيا كه در چين تايپه برگزار می شود امروز ، سه شنبه ، تيم ايران در سومين ديدار خود در اين پيكارها مقابل تيم ميزبان قرار گرفت و در پايان با نتيجه ٩٣ بر ٩٠ بر حريف خود پيروز شد. نمايندگان ايران در ادامه اين مسابقات ، با لبنان ديدار می كنند.

رقابتهای واليبال قهرمانی نوجوانان آسيا واقيانوسيه

تيم ملی واليبال نوجوانان ايران، سه شنبه شب در نخستين گام در چارچوب رقابتهای واليبال قهرمانی نوجوانان آسيا واقيانوسيه به ديدار ژاپن می رود. رقابتهای واليبال نوجوانان قهرمانی آسيا و اقيانوسيه گروه پسران روز سه شنبه با برگزاری مراسم افتتاحيه و ديدار سريلانکا ميزبان مسابقات و مالديو آغاز شد و تيم ايران هم پس از آن مسابقه برابر تيم ژاپن قرار می گيرد. اما دختران نوجوان ايرانی درادامه رقابتهای واليبال قهرمانی نوجوانان آسيا به يك پيروزی دست يافتند.

اين تيم كه دو ديدار گذشته خود را برابر تايلند و كره جنوبی واگذار كرده بود ، در اينروز برای كسب مقام نهم تا دوازدهم به مصاف سريلانكا رفت و موفق شد اين تيم را در سه گيم پياپی شكست دهد. تيم واليبال ايران- فردا با قرعه استراحت روبروست و پنجشنبه با بازنده مسابقه ی قزاقستان و هند ديدار خواهد كرد.

XS
SM
MD
LG