لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۶:۵۹

تيم بسکتبال ممفيس در بازی های NBA، با حضور حامد حدادی، بر تيم اينديانا پيروز شد


تيم بسکتبال ممفيس گريزليز با حضور حامد حدادی، ملی پوش ايرانی، دوشنبه شب در ديدار با تيم اينديانا پيسرز به پيروزی رسيد.

در اين ديدار که در چارچوب بازيهای تدارکاتی پيش فصل ليگ حرفه ای NBA برگزار شد ، تيم ممفيس گريزليز موفق شد تيم اينديانا پيسرز را با نتيجه ١٠٣ - بر ٩٥ شکست دهد. حدادی که در دو ديدار قبلی ممفيس نيز به ميدان رفته بود در اين ديدار دو دقيقه و ١٥ ثانيه فرصت بازی يافت. ممفيس سه شنبه نيز با تيم هيوستون راكتس ديدارمی كند.

همچنين تيمهای ديگر NBA در توراروپايی خود در رقابتهای پيش فصل NBA در شهرهای پاريس و لندن و برلين به مصاف هم رفتند.

از سری رقابتهای نمايشي- آماده سازی موسوم به رقابتهای پيش فصل ليگ NBA بسكتبال حرفه‌ای آمريکا که در اروپا برگزار ميشود، شب گذشته دو تيم نيوجرسی نتس و ميامی هيت در اکسيژن آرنای شهر لندن به مصاف هم رفتند.

اين ديدار که سومين مسابقه دو تيم در اين رقابتها محسوب ميشد با سومين پيروزی تيم نيوجرسی خاتمه يافت. در اين ديدار حساس در پايان کواتر چهارم و در واپسين ثانيه ها تيم شهر نيوجرسی با حساب ٩٤ به ٩٢ به برتری رسيد.

همچنين در چارچوب رقابتهای نمايشی - آماده‌سازی پيش فصل برای نخستين بار، يك مسابقه بسکتبال NBAدر هوای آزاد و فضای باز برگزار شد.

دو تيم فينيكس سانز و دنور ناگتس ، در ورزشگاه تنيس شهر ايندين ولز در ايالت كاليفرنيا با يكديگر ديدار كردند. آخرين مسابقه بسكتبال NBAدر فضای باز، به سال ١٩٧٢ و مسابقه تيم‌های فينيكس سانز و ميلواكی باكس در يك ورزشگاه سر باز بيس بال در شهر سن خوان پورتوريكو برميگردد.

هدف از برگزاری مسابقات پيش فصل ، جلب توجه بيشتر به مسابقات ليگ NBAاست.


XS
SM
MD
LG