لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۵۳

حذف ناباورانه فوتسال ایران


این تیم سه شنبه رودرروی تیم ملی ایتالیا ، نایب قهرمان سال ٢٠٠٤ جهان قرار گرفت و در حالیکه تا ٥٠ ثانیه به پایان مسابقه ٥ بر چهار پیش بود با دریافت گل تساوی، ازپیوستن به جمع ٤ تیم برتر جهان بازماند.

تیم ملی ایران درآخرین دیدار مرحله دوم فوتسال جام جهانی برزیل ،در حالی به مصاف ایتالیا رفت که سه بازیکن کلیدی خود را به علت دریافت اخطار در اختیار نداشت.

برای تیم ملی ایران در این بازی مسعود دانشور (دو بار) ، ابراهیم مسعودی ، محمد كشاورز و علی حسن زاده گلزنی كردند و گل های ایتالیا توسط گرانا (دو بار) ، پاتریك نورا ، فابیانو و ادگار برتونی به ثمر رسید. با این نتیجه تیم ملی ایران به همراه ایتالیا چهار امتیازی شد، ولی با شایستگی از صعود به نیمه نهایی بازماند.

این تیم در مصاف اسپانیا، قهرمان جهان با تساوی ٣ بر ٣ ،در پیکار با ایتالیا نایب قهرمان جهان، تساوی ٥ بر ٥ ؛ وبا پیروزی بر تیمهای اوکراین، پاراگوئه و جمهوری چک و تنها یک باخت یک بر صفر در مقابل برزیل، به کار خود در این دوره از مسابقات خاتمه داد.

تیم ایتالیا تنها بدلیل تفاضل گل بهتر، بعنوان تیم دوم گروه Eبه مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

از این گروه ، صعود تیم صدرنشین برزیل که هر دو بازی قبلی خود را مقابل ایران و ایتالیا با پیروزی پشت سر گذاشته، قطعی شده بود.

این تیم همزمان با دیدارتیم ملی ایران به مصاف تیم اوکراین رفت و ٥ بر ٣ به پیروزی رسید.

در گروه F نیز،دو دیدار برگزارشد که آرژانتین با روسیه به تساوی ٢ بر ٢ رسید و با این نتیجه تیم روسیه صعود کرد. در دیدار دیگر این گروه، پاراگوئه باحساب ٤ -١ مغلوب اسپانیا شد. ازاین گروه صعود تیم ملی اسپانیا به نیمه نهایی مسجل شده بود بهمراه تیم روسیه به جمع ٤ تیم برتر در نیمه نهایی پیوست.


XS
SM
MD
LG