لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۳۴

رقابت های ورزشکاران ايران در مسابقات جهانی


در سومين روز مسابقات فوتبال قهرمانی زير ١٧ سال آسيا ؛ تيم فوتبال نوجوانان ايران در ورزشگاه پاختاکور شهر تاشکند، پايتخت ازبکستان در برابر تيم آنکشور با نتيجه ٢ بر يک به برتری رسيد.

تيم ايران با کسب دومين پيروزی خود با شش امتياز در صدر گروه يک اين بازيها قرار گرفت. بدين ترتيب صعود اين تيم به دور بعد قطعی شد.

سومين و آخرين بازی تيم ملی فوتبال نوجوانان ايران در دور مقدماتی گروه يک اين مسابقات چهارشنبه برابر سنگاپور خواهد بود

***

تيم ملی راگبی ايران در نخستين بازی خود در رقابتهای آسيايی قرقيزستان روزيکشنبه در برابر تيم ميزبان ، با نتيجه ٣٠ به ١٦ به برتری رسيد. تيم ملی راگبی ايران در دومين ديدار خود چهارشنبه به مصاف تيم ازبكستان ميرود.

***

٩ مدال برای ايران دررقابتهای قايقرانی بلغارستان در رقابتهای قايقرانی بلغارستان؛ ايران به ٩ مدال رسيد.

در اين مسابقات که طی دو روز و با حضور ٢٦ تيم از كشورهای بلغارستان ، ايران ، رومانی ، صربستان ، مقدونيه و كلمبيا در صوفيه بلغارستان برگزار شد، باقُلی و عادلی در روئينگ ٢٠٠٠ مترِ دو نفرهٌ جوانان و گيلان پور و حَسنوند در دو نفره سنگين وزن بزرگسالان ، شادی فرج پور در يكنفره جوانان و بهاره عليمرادی در يك نفره سنگين وزن بزرگسالان ، ٤ نشان طلای ايران را كسب كردند .

نسيم بن يعقوب ، عابدين باقلی ، فردين رضايی ، امين گيلان پور و تيم دونفره قايق سنگينِ وزنِ ايران ، 4نشان نقره را از آن خود كردند و تك برنز تيم ايران را شادی فرج پور به خود اختصاص داد.

XS
SM
MD
LG