لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۲۴

تيم ملی واليبال ايران به ديدار پايانی رقابت های واليبال جام كنفدراسيون آسيا راه يافت


در دومين ديدار مرحله نيمه پايانی رقابت های جام كنفدراسيون آسيا AVC کاپ - تيم ايران، روز پنجشنبه به مصاف ژاپن رفت و در پايان با نتيجه ٣ بر يك به پيروزی رسيد. تيم ملی واليبال ايران که پس از ناکامی های اين تيم در جام ملتهای آسيا واختلاف های زوران گاييچ سرمربی سابق صرب تيم ملی با فدراسيون ايران در دگرگونی آرامی به دستان حسين معدنی رسيد. وی که بعنوان پاسور و کاپيتان، سابقه ی حضور در تيم ملی ايران را نيز دارد، به سفارش کميته مربيان، از دستياران گاييچ شد. معدنی که از شاگردان حسينعلی مهران پور، مربی صاحبِ سبک و کهنه کار ايران است، به تازگی از وجود وی بعنوان مدير فنی نيز سود می جويد.

حسين معدنی پس از ديدار دو تيم ژاپن و ايران در چارچوب مرحله نيمه نهايی AVC کاپ گفت : با تمركز بر روی نقاط ضعف ژاپن به راحتی دو گيم نخست را بسود خود رقم زديم ولی با تغيير تاكتيك ژاپن ، ما در گيم سوم موفق نبوديم و سرانجام در اواسط گيم چهارم توانسيم به نتيجه دلخواه دست يابيم.سرمربی تيم ملی واليبال ايران درباره بازی پايانی رقابت های جام كنفدراسيون ها هم گفت : از تكرار بازی افتتاحيه در بازی اختتاميه خوشحالم، زيرا هم اکنون كره جنوبی را به خوبی آناليز كرده ايم .

تيم های ملی ايران و كره جنوبی، در بازی نخست اين بازی ها مقابل هم قرار گرفتند، كه تيم ملی ايران با ٣ بر صفر نتيجه را به حريف واگذار کرد.

اين تيم بايد امروز، جمعه، در ديدار پايانی به مصاف كره جنوبی برود.

XS
SM
MD
LG