لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۴۷

تيم دوچرخه سواری ايران کامل به ايتاليا نرسيد


هفتاد و پنجمين دوره رقابتهای دوچرخه سواری قهرمانی جاده جهان در حالی از امروز- سه شنبه- در ايتاليا آغاز شد كه سه عضو تيم ايران روز اول اين مسابقات را از دست دادند.

قرار بود تيم ايران با تركيبی ٥ نفره به ايتاليا اعزام شود كه تنها حامد جنت و مهدی علمايی توانستند راهی ايتاليا شوند ولی بقيه اعضای تيم با مشکل دريافت ويزای ايتاليا از تيم اعزامی جام ماندند. وسرانجام پس از دو روز تاخير دو تن ديگر از رکابزنان ايران، به نام های حسين ناطقی و حسين عليزاده موفق به اخذ رواديد شدند و فردا راهی ايتاليا خواهند شد.

با اين وجود بهنام خسروشاهی از اين سفر باز ماند. دوچرخه سواری ايران برای حضور در مرحله سوم رقابتهای پيست جام جهانی و رقابتهای انتخابی المپيک نيز با مشکل دريافت رواديد ورود به آمريکا مواجه شد. اين در حاليست که برخی کارشناسان در مورد ويزای آمريکا و وُرلدکاپِ سال ٢٠٠٨ – مسائل سياسی را علت عدم حضور ايران در مسابقات ميدانستند و برخی ديگر عدم اقدام به موقع فدراسيون و نبود برنامه ی درست و منطقی مسئولان اين فدراسيون را باعث اين مشکلات برای تيم دوچرخه سواری ايران ميشود.

در اين دوره از رقابت های دوچرخه سواری قهرمانی جهان كه به مدت ٦ روز برگزار خواهد شد - ايران تنها در بخش اميدها يا زير٢٣ سال به شرکت می کند.

XS
SM
MD
LG