لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۱۵

کاروان ورزشی پارا المپيک ايران چهارشنبه شب به چين عزيمت می کند


پس از پايان ٢٩ مين دوره ی بازيهای تابستانی المپيک پکن، سيزدهمين دوره بازيهای پارا المپيك، رقابتهای ورزشکاران معلول جهان- طی روزهای ١٦ام تا ٢٧ام شهريورماه در پکن برگزار ميشود. نخستين گروه از کاروان ورزشی پارا المپيک ايران نيز چهارشنبه شب به چين عزيمت می کند. اين گروه برای پيگيری امورو هماهنگی ورود ورزشکاران ايران راهی پکن ميشوند.

سيزدهمين دوره رقابتهای بيسبال ايران پيگيری شد. در اين رقابتها که با حضور ٨ تيم، ازاول شهريورماه در رشت آغاز شد. روز سه شنبه، درديداررده ، كرمان ٢٣ به ١٠بر گيلان پيروزشد و به مقام سوم رسيد. در ديدار پايانی رقابتهای بيسبال ايران هم- تيمهای اصفهان و كرج با هم به رقابت پرداختند.

در تازه ترين رده بندی دوچرخه سواران حاضر در تورهای آسيايی كه اتحاديه بين المللی دوچرخه سواری آن را اعلام كرده است، حسين عسگری، كاپيتان تيم ملی ايران در صدر قرار گرفته، قادر ميزبانی رده دوم را به خود اختصاص داده و مهدی سهرابی، احد كاظمی و حسين ناطقی به ترتيب سوم تا پنجم هستند. در رده بندی تيمی نيز، در بخش ملی، تيم ايران مكان نخست را در اختيار دارد.

در چهاردهمين دوره ی رقابتهای واليبال قهرمانی جوانان آسيا- در تهران، سه شنبه شب، تيم ملی واليبال جوانان ايران، برابر کره جنوبی ٣ بر يک به پيروزی دست يافت.


XS
SM
MD
LG