لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۲۴

در دیدار برگشت سوپر جام باشگاه های اسپانیا، تیم فوتبال رئال شگفتی ساز شد


در دیدار برگشت سوپر جام باشگاه های اسپانیا، تیم فوتبال رئال شگفتی ساز شد. رئالی ها که در دیدار رفت این رقابتها، هفته پیش، با نتیجه ٣ بر٢ مقابل والنسیا شکست را پذیرا شده بودند، دیشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با حساب ٤ بر٢ پیروز شدند و برای نخستین بار از سال ٢٠٠٣ به عنوان قهرمانی رقابتهای سوپر جام اسپانیا دست پیدا کردند.

این دیدار که با یک دقیقه سکوت به احترام جان باختگان سانحه هوایی چهارشنبه گذشته مادرید آغاز شد.هفت دقیقه بعد از اینکه، دیوید سیلوا در دقیقه ٣٣ تیم والنسیا را صاحب برتری کرد، رافائل فن در فارت از تیم رئال اخراج شد و بدین ترتیب تیم رئال با یک گل در کیسه و یک یار کمتر به بازی ادامه داد.

نیستلروی مهاجم ارزنده ی تیم میزبان- در دقیقه ٥٠ بازی از روی نقطه پنالتی به تساوی کشاند ولی او نیز در دقیقه ٧٣ از زمین اخراج شد. در حالیکه رئال مادرید، ٩ نفره بازی کرد، اما توسط سرجیو راموس، روبن دِلا رِد، و هیگواین، سه بار در دقایق ٧٨ - ٨٥ و ٨٨ به گل رسید تا نتیجه بازی ٤ بر یک شود. تیم والنسیا که از این نتیجه شوکه شده بود در دقیقه ٩٠ توسط موریه نتس به گل رسید ولی این گل هم طرفی نبست و بازی با همان نتیجه ٤ بر ٢ پایان یافت.

XS
SM
MD
LG